Kate

227 ігор · остання гра 18 жов 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 жовтня 2025, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 227 клубні 212 · турнірні 15
Win-rate 49.8% 113/227
Бали 122.24 з них 1.75 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 1.14 14 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 52.4% 22/42
мирний 51.5% 68/132
шериф 46.4% 13/28
дон 40.0% 10/25

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 132 58.1%
мафія 42 18.5%
шериф 28 12.3%
дон 25 11.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Online English Mafia Tournament

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 16 Online English Mafia Tournament
У середньому топ-41.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 3 з 16
2019 1 0 13 з 20

Останні турніри

3 з 16 топ-18.8%
Online English Mafia Tournament 30 травня 2020 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 4 · бали 4.65 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
13 з 20 топ-65.0%
Inaugural Seaside Fruitcake 23 листопада 2019 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 3 · бали 3.44 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
139 ігор
Найкращий місяць
травень 2020 — 50.0% (9/18)
Максимум допів за гру
+0.30 · №23094
Найбільший штраф
−0.40 · №4498

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
227 ігор · частки рахуються від них
1 23 10.1% 52.2% 12/23
2 19 8.4% 36.8% 7/19
3 28 12.3% 35.7% 10/28
4 25 11.0% 56.0% 14/25
5 20 8.8% 60.0% 12/20
6 16 7.0% 75.0% 12/16
7 26 11.5% 46.2% 12/26
8 30 13.2% 53.3% 16/30
9 20 8.8% 45.0% 9/20
10 20 8.8% 45.0% 9/20
132 гри за мирний · частки рахуються від них
1 13 9.8% 53.8% 7/13
2 7 5.3% 0.0% 0/7
3 14 10.6% 50.0% 7/14
4 18 13.6% 55.6% 10/18
5 9 6.8% 88.9% 8/9
6 12 9.1% 75.0% 9/12
7 17 12.9% 47.1% 8/17
8 17 12.9% 52.9% 9/17
9 12 9.1% 41.7% 5/12
10 13 9.8% 38.5% 5/13
28 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 10.7% 33.3% 1/3
2 2 7.1% 50.0% 1/2
3 4 14.3% 50.0% 2/4
4 3 10.7% 33.3% 1/3
5 1 3.6% 100.0% 1/1
6 1 3.6% 0.0% 0/1
7 3 10.7% 66.7% 2/3
8 5 17.9% 20.0% 1/5
9 3 10.7% 66.7% 2/3
10 3 10.7% 66.7% 2/3
42 гри за мафія · частки рахуються від них
1 6 14.3% 50.0% 3/6
2 5 11.9% 80.0% 4/5
3 7 16.7% 14.3% 1/7
4 2 4.8% 50.0% 1/2
5 8 19.0% 37.5% 3/8
6 2 4.8% 100.0% 2/2
7 4 9.5% 50.0% 2/4
8 6 14.3% 83.3% 5/6
9 1 2.4% 0.0% 0/1
10 1 2.4% 100.0% 1/1
25 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 4.0% 100.0% 1/1
2 5 20.0% 40.0% 2/5
3 3 12.0% 0.0% 0/3
4 2 8.0% 100.0% 2/2
5 2 8.0% 0.0% 0/2
6 1 4.0% 100.0% 1/1
7 2 8.0% 0.0% 0/2
8 2 8.0% 50.0% 1/2
9 4 16.0% 50.0% 2/4
10 3 12.0% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.