Ian

104 гри за 2026 рік · 850 загалом · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 54.2% (13/24) 82.1% (23/28) 24 гри
Доп/гру 0.17 за 24 гри 0.01 за 28 ігор 24 гри
Мирний 53.3% (8/15) 80.0% (12/15) 15 ігор
Шериф 50.0% (1/2) 75.0% (3/4) 2 гри · мало
Мафія 66.7% (4/6) 85.7% (6/7) 6 ігор · мало
Дон 0.0% (0/1) 100.0% (2/2) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 104 клубні 96 · турнірні 8
Win-rate 64.4% 67/104
Бали 73.20 з них 4.60 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 1.06 16 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 78.6% 22/28
шериф 60.0% 6/10
мирний 59.3% 35/59
дон 57.1% 4/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 59 56.7%
мафія 28 26.9%
шериф 10 9.6%
дон 7 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Tournament #1

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 62 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 22 Tournament #1
У середньому топ-43.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 3 з 22
2025 1 0 7 з 21
2022 2 0 5 з 15
2020 1 0 14 з 16
2019 2 0 8 з 24

Останні турніри

3 з 22 топ-13.6%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 7.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1
7 з 21 топ-33.3%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 7.90 · допи +3.90 · штраф — · ПУ —
5 з 15 топ-33.3%
Vancouver English Mini-tournament 12–13 листопада 2022 · AML · Ванкувер ігор 13 · перемог 7 · бали 8.42 · допи +1.05 · штраф — · ПУ 2
7 з 15 топ-46.7%
English mini-tournament 26 березня 2022 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 3.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
104 гри
Найкращий місяць
січень 2026 — 80.0% (12/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №29087
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

36 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 6 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
104 гри · частки рахуються від них
1 14 13.5% 78.6% 11/14
2 13 12.5% 84.6% 11/13
3 11 10.6% 63.6% 7/11
4 7 6.7% 57.1% 4/7
5 9 8.7% 77.8% 7/9
6 11 10.6% 72.7% 8/11
7 7 6.7% 42.9% 3/7
8 12 11.5% 58.3% 7/12
9 5 4.8% 20.0% 1/5
10 15 14.4% 53.3% 8/15
59 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 16.9% 80.0% 8/10
2 6 10.2% 83.3% 5/6
3 6 10.2% 50.0% 3/6
4 3 5.1% 0.0% 0/3
5 6 10.2% 83.3% 5/6
6 7 11.9% 71.4% 5/7
7 3 5.1% 33.3% 1/3
8 9 15.3% 55.6% 5/9
9 3 5.1% 0.0% 0/3
10 6 10.2% 50.0% 3/6
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 3 30.0% 100.0% 3/3
4 2 20.0% 100.0% 2/2
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 10.0% 0.0% 0/1
28 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 7.1% 50.0% 1/2
2 5 17.9% 100.0% 5/5
3 1 3.6% 100.0% 1/1
4 2 7.1% 100.0% 2/2
5 2 7.1% 100.0% 2/2
6 1 3.6% 100.0% 1/1
7 4 14.3% 50.0% 2/4
8 3 10.7% 66.7% 2/3
9 1 3.6% 100.0% 1/1
10 7 25.0% 71.4% 5/7
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 28.6% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.