Blonda

269 ігор · остання гра 17 гру 2021
Chernivtsi, Ukraine · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 грудня 2021, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 269 клубні 256 · турнірні 13
Win-rate 46.5% 125/269
Бали 134.29 з них −0.60 допами · штраф віднято Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 29
Середній ЛХ 1.14 29 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 13/26
мафія 49.2% 29/59
мирний 45.2% 71/157
шериф 44.4% 12/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 157 58.4%
мафія 59 21.9%
шериф 27 10.0%
дон 26 9.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце February Mini Tournament

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 14 February Mini Tournament
У середньому топ-36.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 2 0 2 з 14

Останні турніри

7 з 12 топ-58.3%
Неспящие в Ванкувере 13 червня 2020 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 4.45 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 2
2 з 14 топ-14.3%
February Mini Tournament 9 лютого 2020 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
148 ігор
Найкращий місяць
серпень 2019 — 66.7% (10/15)
Максимум допів за гру
+0.40 · №2483
Найбільший штраф
−0.40 · №4498
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
269 ігор · частки рахуються від них
1 19 7.1% 36.8% 7/19
2 28 10.4% 35.7% 10/28
3 31 11.5% 58.1% 18/31
4 31 11.5% 64.5% 20/31
5 36 13.4% 41.7% 15/36
6 33 12.3% 39.4% 13/33
7 26 9.7% 46.2% 12/26
8 22 8.2% 45.5% 10/22
9 22 8.2% 50.0% 11/22
10 21 7.8% 42.9% 9/21
157 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 11 7.0% 36.4% 4/11
2 16 10.2% 43.8% 7/16
3 15 9.6% 53.3% 8/15
4 19 12.1% 73.7% 14/19
5 22 14.0% 40.9% 9/22
6 17 10.8% 35.3% 6/17
7 15 9.6% 40.0% 6/15
8 12 7.6% 41.7% 5/12
9 17 10.8% 41.2% 7/17
10 13 8.3% 38.5% 5/13
27 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 14.8% 50.0% 2/4
2 3 11.1% 66.7% 2/3
3 7 25.9% 57.1% 4/7
4 1 3.7% 100.0% 1/1
5 2 7.4% 0.0% 0/2
6 4 14.8% 25.0% 1/4
7 2 7.4% 0.0% 0/2
8 2 7.4% 100.0% 2/2
9 1 3.7% 0.0% 0/1
10 1 3.7% 0.0% 0/1
59 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 5.1% 0.0% 0/3
2 5 8.5% 0.0% 0/5
3 5 8.5% 80.0% 4/5
4 10 16.9% 40.0% 4/10
5 9 15.3% 55.6% 5/9
6 9 15.3% 55.6% 5/9
7 4 6.8% 100.0% 4/4
8 7 11.9% 28.6% 2/7
9 3 5.1% 100.0% 3/3
10 4 6.8% 50.0% 2/4
26 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 3.8% 100.0% 1/1
2 4 15.4% 25.0% 1/4
3 4 15.4% 50.0% 2/4
4 1 3.8% 100.0% 1/1
5 3 11.5% 33.3% 1/3
6 3 11.5% 33.3% 1/3
7 5 19.2% 40.0% 2/5
8 1 3.8% 100.0% 1/1
9 1 3.8% 100.0% 1/1
10 3 11.5% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.