Klubnika

132 гри · остання гра 8 бер 2025
Seattle, WA, USA · домашній клуб — Underground Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 березня 2025, Girl F.R.I.E.N.D.S Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 132 клубні 52 · турнірні 80
Win-rate 50.0% 66/132
Бали 116.91 з них 14.18 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 1.00 16 ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 9/15
мафія 53.3% 16/30
мирний 48.1% 37/77
шериф 40.0% 4/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 77 58.3%
мафія 30 22.7%
дон 15 11.4%
шериф 10 7.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 2× третє місце Girl F.R.I.E.N.D.S Cup · Seattle Winter Mini Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 80 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Girl F.R.I.E.N.D.S Cup
У середньому топ-52.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 3 з 10
2024 2 0 —
2023 2 0 3 з 10
2022 4 0 6 з 11

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Girl F.R.I.E.N.D.S Cup 8 березня 2025 · AML · Сан-Хосе ігор 8 · перемог 4 · бали 8.73 · допи +4.40 · штраф — · ПУ 2
—
Grand Prix Miami Teams 8–10 листопада 2024 · AML · Маямі ігор 16 · перемог 7 · бали 39.88 · допи +0.38 · штраф — · ПУ 1
—
Сырники и пундики 21 вересня 2024 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 1 · бали 1.10 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ 1
6 з 10 топ-60.0%
Seattle Spring Mini Cup 9 квітня 2023 · AML · Сієтл ігор 8 · перемог 4 · бали 7.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
97 ігор
Найкращий місяць
липень 2020 — 63.2% (12/19)
Максимум допів за гру
+0.80 · Girl F.R.I.E.N.D.S Cup
Найбільший штраф
−0.20 · №5294

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
132 гри · частки рахуються від них
1 9 6.8% 33.3% 3/9
2 12 9.1% 66.7% 8/12
3 9 6.8% 33.3% 3/9
4 13 9.8% 53.8% 7/13
5 14 10.6% 42.9% 6/14
6 12 9.1% 41.7% 5/12
7 18 13.6% 61.1% 11/18
8 9 6.8% 66.7% 6/9
9 16 12.1% 37.5% 6/16
10 20 15.2% 55.0% 11/20
77 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 3.9% 66.7% 2/3
2 7 9.1% 57.1% 4/7
3 6 7.8% 50.0% 3/6
4 7 9.1% 57.1% 4/7
5 10 13.0% 40.0% 4/10
6 7 9.1% 57.1% 4/7
7 11 14.3% 63.6% 7/11
8 4 5.2% 50.0% 2/4
9 9 11.7% 22.2% 2/9
10 13 16.9% 38.5% 5/13
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 3 30.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
30 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 13.3% 0.0% 0/4
2 1 3.3% 100.0% 1/1
3 2 6.7% 0.0% 0/2
4 4 13.3% 50.0% 2/4
5 1 3.3% 100.0% 1/1
6 2 6.7% 0.0% 0/2
7 5 16.7% 60.0% 3/5
8 3 10.0% 100.0% 3/3
9 2 6.7% 50.0% 1/2
10 6 20.0% 83.3% 5/6
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 4 26.7% 75.0% 3/4
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 2 13.3% 50.0% 1/2
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 2 13.3% 100.0% 2/2
10 1 6.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.