Master

117 ігор · остання гра 15 тра 2022
Bellevue, WA, USA · домашній клуб — Gatsby Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 травня 2022, Cascadia Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 117 клубні 83 · турнірні 34
Win-rate 49.6% 58/117
Бали 62.79 з них 1.98 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 0.63 8 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 53.4% 31/58
шериф 52.6% 10/19
дон 42.9% 6/14
мафія 42.3% 11/26

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 58 49.6%
мафія 26 22.2%
шериф 19 16.2%
дон 14 12.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 34 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 23 October GG
У середньому топ-28.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 7 з 20
2020 2 0 5 з 23
2017 1 0 —

Останні турніри

7 з 20 топ-35.0%
Cascadia Cup 2022 13–15 травня 2022 · AML · Сієтл ігор 14 · перемог 7 · бали 9.33 · допи +1.63 · штраф — · ПУ 2
5 з 23 топ-21.7%
October GG 17–18 жовтня 2020 · AML · Сієтл ігор 7 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
—
Seattle Championship 2020 · 15.02.2020 15 лютого 2020 · AML · Seattle Championship 2020, етап 3 ігор 6 · перемог 4 · бали 4.45 · допи +0.45 · штраф — · ПУ —
—
VaWaCa 20–21 травня 2017 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
101 гра
Найкращий місяць
лютий 2020 — 60.9% (14/23)
Максимум допів за гру
+0.40 · October GG
Найбільший штраф
−0.50 · №6858

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
117 ігор · частки рахуються від них
1 16 13.7% 37.5% 6/16
2 13 11.1% 38.5% 5/13
3 15 12.8% 53.3% 8/15
4 9 7.7% 44.4% 4/9
5 12 10.3% 33.3% 4/12
6 12 10.3% 75.0% 9/12
7 11 9.4% 54.5% 6/11
8 12 10.3% 58.3% 7/12
9 9 7.7% 55.6% 5/9
10 8 6.8% 50.0% 4/8
58 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 10.3% 66.7% 4/6
2 7 12.1% 42.9% 3/7
3 9 15.5% 55.6% 5/9
4 5 8.6% 40.0% 2/5
5 3 5.2% 0.0% 0/3
6 7 12.1% 57.1% 4/7
7 6 10.3% 66.7% 4/6
8 6 10.3% 66.7% 4/6
9 4 6.9% 50.0% 2/4
10 5 8.6% 60.0% 3/5
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 26.3% 20.0% 1/5
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 2 10.5% 50.0% 1/2
4 3 15.8% 66.7% 2/3
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 3 15.8% 100.0% 3/3
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 15.4% 25.0% 1/4
2 4 15.4% 25.0% 1/4
3 3 11.5% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 15.4% 75.0% 3/4
6 1 3.8% 100.0% 1/1
7 2 7.7% 50.0% 1/2
8 4 15.4% 25.0% 1/4
9 2 7.7% 0.0% 0/2
10 2 7.7% 50.0% 1/2
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 3 21.4% 0.0% 0/3
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 2 14.3% 100.0% 2/2
9 2 14.3% 100.0% 2/2
10 1 7.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.