Kima

54 гри ·клубні ігри · остання гра 11 чер 2022
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 червня 2022, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 54
Win-rate 40.7% 22/54
Бали 24.70 з них −0.30 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
дон 100.0% 3/3
мафія 36.4% 4/11
мирний 34.2% 13/38

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 38 70.4%
мафія 11 20.4%
дон 3 5.6%
шериф 2 3.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
54 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
54 гри · частки рахуються від них
1 2 3.7% 0.0% 0/2
2 7 13.0% 57.1% 4/7
3 4 7.4% 50.0% 2/4
4 1 1.9% 100.0% 1/1
5 4 7.4% 50.0% 2/4
6 5 9.3% 60.0% 3/5
7 5 9.3% 0.0% 0/5
8 13 24.1% 38.5% 5/13
9 6 11.1% 33.3% 2/6
10 7 13.0% 42.9% 3/7
38 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.3% 0.0% 0/2
2 5 13.2% 60.0% 3/5
3 2 5.3% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 7.9% 66.7% 2/3
6 4 10.5% 50.0% 2/4
7 4 10.5% 0.0% 0/4
8 11 28.9% 27.3% 3/11
9 3 7.9% 0.0% 0/3
10 4 10.5% 50.0% 2/4
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 3 27.3% 66.7% 2/3
10 2 18.2% 0.0% 0/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.