bobik

64 гри ·клубні ігри · остання гра 27 тра 2022
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 травня 2022, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 64
Win-rate 43.8% 28/64
Бали 29.35 з них 0.55 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.50 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 50.0% 8/16
мирний 37.2% 16/43

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 67.2%
мафія 16 25.0%
дон 5 7.8%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
64 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · №5186

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 11 17.2% 63.6% 7/11
2 11 17.2% 54.5% 6/11
3 5 7.8% 40.0% 2/5
4 5 7.8% 40.0% 2/5
5 5 7.8% 60.0% 3/5
6 4 6.2% 25.0% 1/4
7 8 12.5% 37.5% 3/8
8 7 10.9% 14.3% 1/7
9 4 6.2% 25.0% 1/4
10 4 6.2% 50.0% 2/4
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 23.3% 60.0% 6/10
2 9 20.9% 55.6% 5/9
3 3 7.0% 0.0% 0/3
4 3 7.0% 0.0% 0/3
5 1 2.3% 0.0% 0/1
6 1 2.3% 0.0% 0/1
7 7 16.3% 28.6% 2/7
8 5 11.6% 20.0% 1/5
9 2 4.7% 50.0% 1/2
10 2 4.7% 50.0% 1/2
роль ще не випадала
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 3 18.8% 100.0% 3/3
6 3 18.8% 33.3% 1/3
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 2 12.5% 0.0% 0/2
9 2 12.5% 0.0% 0/2
10 1 6.2% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.