Pandochka

107 ігор · остання гра 15 лип 2022
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 липня 2022, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 107 клубні 99 · турнірні 8
Win-rate 56.1% 60/107
Бали 62.37 з них −1.20 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.75 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 71.4% 5/7
шериф 63.6% 7/11
мафія 62.5% 15/24
мирний 50.8% 33/65

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 65 60.7%
мафія 24 22.4%
шериф 11 10.3%
дон 7 6.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Inaugural Seaside Fruitcake

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 20 Inaugural Seaside Fruitcake
У середньому топ-15.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 3 з 20

Останні турніри

3 з 20 топ-15.0%
Inaugural Seaside Fruitcake 23 листопада 2019 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 5.91 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
107 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №4291

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
107 ігор · частки рахуються від них
1 14 13.1% 64.3% 9/14
2 14 13.1% 57.1% 8/14
3 15 14.0% 53.3% 8/15
4 11 10.3% 27.3% 3/11
5 8 7.5% 50.0% 4/8
6 9 8.4% 77.8% 7/9
7 7 6.5% 71.4% 5/7
8 6 5.6% 66.7% 4/6
9 13 12.1% 46.2% 6/13
10 10 9.3% 60.0% 6/10
65 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 9.2% 66.7% 4/6
2 10 15.4% 50.0% 5/10
3 7 10.8% 57.1% 4/7
4 8 12.3% 12.5% 1/8
5 5 7.7% 60.0% 3/5
6 4 6.2% 50.0% 2/4
7 3 4.6% 66.7% 2/3
8 5 7.7% 60.0% 3/5
9 11 16.9% 54.5% 6/11
10 6 9.2% 50.0% 3/6
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 27.3% 66.7% 2/3
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 100.0% 2/2
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 18.2% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
24 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.2% 0.0% 0/1
2 3 12.5% 100.0% 3/3
3 5 20.8% 40.0% 2/5
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 3 12.5% 33.3% 1/3
6 2 8.3% 100.0% 2/2
7 3 12.5% 66.7% 2/3
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 16.7% 75.0% 3/4
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 57.1% 75.0% 3/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.