MariaM

131 гра ·клубні ігри · остання гра 13 сер 2022
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 серпня 2022, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 131
Win-rate 46.6% 61/131
Бали 64.08 з них −0.40 допами · штраф віднято Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 0.00 12 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 57.1% 8/14
мафія 52.6% 10/19
мирний 44.6% 37/83
дон 40.0% 6/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 83 63.4%
мафія 19 14.5%
дон 15 11.5%
шериф 14 10.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
110 ігор
Найкращий місяць
грудень 2012 — 35.3% (6/17)
Найбільший штраф
−0.50 · №7270

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
131 гра · частки рахуються від них
1 18 13.7% 55.6% 10/18
2 14 10.7% 50.0% 7/14
3 10 7.6% 50.0% 5/10
4 18 13.7% 50.0% 9/18
5 16 12.2% 31.3% 5/16
6 11 8.4% 63.6% 7/11
7 9 6.9% 33.3% 3/9
8 5 3.8% 60.0% 3/5
9 9 6.9% 11.1% 1/9
10 21 16.0% 52.4% 11/21
83 гри за мирний · частки рахуються від них
1 12 14.5% 41.7% 5/12
2 10 12.0% 60.0% 6/10
3 7 8.4% 42.9% 3/7
4 12 14.5% 33.3% 4/12
5 9 10.8% 33.3% 3/9
6 7 8.4% 85.7% 6/7
7 6 7.2% 50.0% 3/6
8 3 3.6% 66.7% 2/3
9 6 7.2% 16.7% 1/6
10 11 13.3% 36.4% 4/11
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 2 14.3% 100.0% 2/2
5 3 21.4% 33.3% 1/3
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 21.4% 66.7% 2/3
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 15.8% 100.0% 3/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.3% 100.0% 1/1
4 3 15.8% 100.0% 3/3
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 2 10.5% 50.0% 1/2
7 2 10.5% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 15.8% 0.0% 0/3
10 3 15.8% 33.3% 1/3
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 13.3% 100.0% 2/2
2 2 13.3% 0.0% 0/2
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 2 13.3% 0.0% 0/2
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 26.7% 100.0% 4/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.