roman

81 гра · остання гра 12 сер 2022
1 турнір ·1× переможець
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 серпня 2022, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 81 клубні 76 · турнірні 5
Win-rate 54.3% 44/81
Бали 47.89 з них 0.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.56 9 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
шериф 57.1% 4/7
мирний 55.3% 26/47
мафія 42.9% 9/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 47 58.0%
мафія 21 25.9%
шериф 7 8.6%
дон 6 7.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Июньский Турнир

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 12 Июньский Турнир
У середньому топ-8.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2017 1 0 1 з 12

Останні турніри

1 з 12 перемога
Июньский Турнир 24 червня 2017 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 4 · бали 4.67 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
57 ігор
Найкращий місяць
листопад 2017 — 55.6% (10/18)
Максимум допів за гру
+0.25 · №1354
Найбільший штраф
−0.50 · №1588

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
81 гра · частки рахуються від них
1 8 9.9% 75.0% 6/8
2 9 11.1% 55.6% 5/9
3 12 14.8% 41.7% 5/12
4 7 8.6% 14.3% 1/7
5 6 7.4% 50.0% 3/6
6 5 6.2% 40.0% 2/5
7 10 12.3% 70.0% 7/10
8 8 9.9% 62.5% 5/8
9 9 11.1% 44.4% 4/9
10 7 8.6% 85.7% 6/7
47 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 4.3% 100.0% 2/2
2 5 10.6% 40.0% 2/5
3 8 17.0% 37.5% 3/8
4 2 4.3% 0.0% 0/2
5 3 6.4% 66.7% 2/3
6 4 8.5% 50.0% 2/4
7 5 10.6% 80.0% 4/5
8 7 14.9% 57.1% 4/7
9 6 12.8% 50.0% 3/6
10 5 10.6% 80.0% 4/5
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 4 19.0% 50.0% 2/4
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 2 9.5% 50.0% 1/2
4 3 14.3% 0.0% 0/3
5 2 9.5% 0.0% 0/2
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 4 19.0% 75.0% 3/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 14.3% 33.3% 1/3
10 1 4.8% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 2 33.3% 100.0% 2/2
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.