Alegria

46 ігор за 2026 рік · 144 загалом · остання гра 12 жов 2026
4 турніри ·1× переможець
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 60.0% (9/15) — 15 ігор
Доп/гру 0.17 за 15 ігор — 15 ігор
Мирний 63.6% (7/11) — 11 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) — 2 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 46
Win-rate 54.3% 25/46
Бали 35.26 з них 7.00 допами Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 0.90 10 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 53.8% 14/26
мафія 53.8% 7/13
шериф 50.0% 2/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 56.5%
мафія 13 28.3%
шериф 4 8.7%
дон 3 6.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Coupe De la Fleur de Lys

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 47 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 12 Coupe De la Fleur de Lys
У середньому топ-16.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 2 з 10
2024 1 0 —
2023 1 0 2 з 10
2022 1 0 1 з 12

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Монреальтерс 9 листопада 2025 · AML · Монреаль ігор 10 · перемог 7 · бали 8.85 · допи +1.60 · штраф — · ПУ 2
—
Grand Prix Miami Teams 8–10 листопада 2024 · AML · Маямі ігор 16 · перемог 10 · бали 55.88 · допи +6.38 · штраф — · ПУ 5
2 з 10 топ-20.0%
Зимний мини-кубок Big 10 2023 19 лютого 2023 · AML · Монреаль ігор 10 · перемог 8 · бали 12.30 · допи +4.70 · штраф −0.50 · ПУ 1
1 з 12 перемога
Coupe De la Fleur de Lys 11–12 червня 2022 · AML · Монреаль ігор 11 · перемог 8 · бали 9.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
46 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №29167

Активність

10 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
46 ігор · частки рахуються від них
1 2 4.3% 100.0% 2/2
2 6 13.0% 33.3% 2/6
3 4 8.7% 50.0% 2/4
4 6 13.0% 66.7% 4/6
5 1 2.2% 0.0% 0/1
6 3 6.5% 33.3% 1/3
7 5 10.9% 80.0% 4/5
8 4 8.7% 50.0% 2/4
9 7 15.2% 42.9% 3/7
10 8 17.4% 62.5% 5/8
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 7.7% 100.0% 2/2
2 3 11.5% 66.7% 2/3
3 2 7.7% 50.0% 1/2
4 2 7.7% 50.0% 1/2
5 1 3.8% 0.0% 0/1
6 2 7.7% 50.0% 1/2
7 2 7.7% 50.0% 1/2
8 2 7.7% 50.0% 1/2
9 7 26.9% 42.9% 3/7
10 3 11.5% 66.7% 2/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 50.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 15.4% 0.0% 0/2
3 2 15.4% 50.0% 1/2
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 3 23.1% 100.0% 3/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 30.8% 75.0% 3/4
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 66.7% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.