Solaris

28 ігор за 2026 рік · 106 загалом · остання гра 26 вер 2026
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 16.7% (1/6) — 6 ігор · мало
Доп/гру 0.13 за 6 ігор — 6 ігор · мало
Мирний 25.0% (1/4) — 4 гри · мало
Шериф 0.0% (0/1) — 1 гра · мало
Дон 0.0% (0/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 28
Win-rate 46.4% 13/28
Бали 15.86 з них 2.60 допами Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
дон 66.7% 2/3
шериф 50.0% 1/2
мирний 40.0% 8/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 71.4%
мафія 3 10.7%
дон 3 10.7%
шериф 2 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 35 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 12 Coupe De la Fleur de Lys
У середньому топ-32.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 4 з 10
2022 1 0 4 з 12

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
Монреальтерс 9 листопада 2025 · AML · Монреаль ігор 10 · перемог 5 · бали 6.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ —
5 з 20 топ-25.0%
Soulful Toronto Cup 2025 11–12 жовтня 2025 · AML · Торонто ігор 14 · перемог 10 · бали 11.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —
4 з 12 топ-33.3%
Coupe De la Fleur de Lys 11–12 червня 2022 · AML · Монреаль ігор 11 · перемог 6 · бали 7.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
28 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №29045

Активність

5 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.7% 33.3% 1/3
2 1 3.6% 0.0% 0/1
3 3 10.7% 100.0% 3/3
4 1 3.6% 0.0% 0/1
5 5 17.9% 60.0% 3/5
6 2 7.1% 0.0% 0/2
7 3 10.7% 33.3% 1/3
8 4 14.3% 50.0% 2/4
9 4 14.3% 50.0% 2/4
10 2 7.1% 50.0% 1/2
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 15.0% 33.3% 1/3
2 1 5.0% 0.0% 0/1
3 2 10.0% 100.0% 2/2
4 1 5.0% 0.0% 0/1
5 2 10.0% 50.0% 1/2
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 3 15.0% 33.3% 1/3
8 3 15.0% 33.3% 1/3
9 3 15.0% 33.3% 1/3
10 1 5.0% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 66.7% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.