Cassandra

288 ігор · остання гра 27 лис 2024
San Jose, CA, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 листопада 2024, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 288 клубні 241 · турнірні 47
Win-rate 46.2% 133/288
Бали 147.31 з них 10.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 30
Середній ЛХ 0.80 30 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.0% 36/59
дон 53.1% 17/32
шериф 43.3% 13/30
мирний 40.1% 67/167

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 167 58.0%
мафія 59 20.5%
дон 32 11.1%
шериф 30 10.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 47 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 20 Alcatraz Cup Qualifications 1
У середньому топ-72.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 10 з 10
2022 2 0 7 з 11
2019 1 0 23 з 31
2018 2 0 7 з 20

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Incognito Spring Mini Cup 9 квітня 2023 · AML · Сан-Хосе ігор 7 · перемог 2 · бали 4.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —
7 з 11 топ-63.6%
Tusa SF #1 2 жовтня 2022 · AML · Сан-Хосе ігор 8 · перемог 3 · бали 3.05 · допи +0.55 · штраф −0.50 · ПУ 2
10 з 10 топ-100.0%
Eva's Friends Cup 12 березня 2022 · AML · Сан-Хосе ігор 7 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
23 з 31 топ-74.2%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 2.50 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
206 ігор
Найкращий місяць
квітень 2018 — 57.1% (12/21)
Максимум допів за гру
+0.80 · №16006
Найбільший штраф
−0.50 · №18777

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
288 ігор · частки рахуються від них
1 26 9.0% 50.0% 13/26
2 25 8.7% 36.0% 9/25
3 36 12.5% 50.0% 18/36
4 34 11.8% 52.9% 18/34
5 47 16.3% 51.1% 24/47
6 28 9.7% 50.0% 14/28
7 32 11.1% 31.3% 10/32
8 20 6.9% 50.0% 10/20
9 13 4.5% 38.5% 5/13
10 27 9.4% 44.4% 12/27
167 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 17 10.2% 35.3% 6/17
2 17 10.2% 23.5% 4/17
3 20 12.0% 40.0% 8/20
4 24 14.4% 58.3% 14/24
5 23 13.8% 47.8% 11/23
6 18 10.8% 55.6% 10/18
7 16 9.6% 31.3% 5/16
8 8 4.8% 37.5% 3/8
9 9 5.4% 11.1% 1/9
10 15 9.0% 33.3% 5/15
30 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 6.7% 100.0% 2/2
2 2 6.7% 50.0% 1/2
3 5 16.7% 40.0% 2/5
4 5 16.7% 40.0% 2/5
5 5 16.7% 20.0% 1/5
6 3 10.0% 0.0% 0/3
7 3 10.0% 0.0% 0/3
8 3 10.0% 100.0% 3/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 6.7% 100.0% 2/2
59 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 8.5% 60.0% 3/5
2 3 5.1% 100.0% 3/3
3 6 10.2% 66.7% 4/6
4 1 1.7% 100.0% 1/1
5 15 25.4% 53.3% 8/15
6 6 10.2% 50.0% 3/6
7 8 13.6% 50.0% 4/8
8 5 8.5% 60.0% 3/5
9 2 3.4% 100.0% 2/2
10 8 13.6% 62.5% 5/8
32 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 6.2% 100.0% 2/2
2 3 9.4% 33.3% 1/3
3 5 15.6% 80.0% 4/5
4 4 12.5% 25.0% 1/4
5 4 12.5% 100.0% 4/4
6 1 3.1% 100.0% 1/1
7 5 15.6% 20.0% 1/5
8 4 12.5% 25.0% 1/4
9 2 6.2% 100.0% 2/2
10 2 6.2% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.