Eluha

524 гри · остання гра 19 вер 2025
18 турнірів ·1× переможець
Sunnyvale, CA, USA · домашній клуб — Incognito Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 вересня 2025, Sin City.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 524 клубні 335 · турнірні 189
Win-rate 59.2% 310/524
Бали 358.49 з них 33.57 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 63
Середній ЛХ 1.30 63 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.9% 35/48
мафія 72.2% 65/90
мирний 55.8% 184/330
шериф 46.4% 26/56

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 330 63.0%
мафія 90 17.2%
шериф 56 10.7%
дон 48 9.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 18 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Shmidt's Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 18 189 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Shmidt's Cup
У середньому топ-39.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 7 з 10
2023 2 0 1 з 10
2022 3 0 5 з 10
2021 1 0 11 з 25
2020 3 0 4 з 24
2019 3 0 2 з 30
2018 4 0 2 з 20

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Gentlemen's Cup 20–22 грудня 2024 · AML · Лос-Анджелес ігор 21 · перемог 9 · бали 18.40 · допи +9.40 · штраф — · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Shmidt’s Cup 27 квітня 2024 · AML · Сан-Хосе ігор 10 · перемог 4 · бали 9.23 · допи +5.10 · штраф — · ПУ 1
1 з 10 перемога
Shmidt's Cup 13 травня 2023 · AML · Сан-Хосе ігор 10 · перемог 7 · бали 12.30 · допи +4.90 · штраф — · ПУ 2
5 з 10 топ-50.0%
Incognito Spring Mini Cup 9 квітня 2023 · AML · Сан-Хосе ігор 7 · перемог 2 · бали 5.93 · допи +3.40 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
12 ігор
Без штрафу поспіль
249 ігор
Найкращий місяць
травень 2017 — 77.8% (14/18)
Максимум допів за гру
+1.00 · Gentlemen's Cup
Найбільший штраф
−0.50 · №22552
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
524 гри · частки рахуються від них
1 49 9.4% 59.2% 29/49
2 60 11.5% 48.3% 29/60
3 54 10.3% 48.1% 26/54
4 54 10.3% 66.7% 36/54
5 42 8.0% 57.1% 24/42
6 48 9.2% 62.5% 30/48
7 57 10.9% 57.9% 33/57
8 58 11.1% 65.5% 38/58
9 51 9.7% 62.7% 32/51
10 51 9.7% 64.7% 33/51
330 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 34 10.3% 55.9% 19/34
2 38 11.5% 47.4% 18/38
3 32 9.7% 50.0% 16/32
4 36 10.9% 61.1% 22/36
5 30 9.1% 50.0% 15/30
6 32 9.7% 62.5% 20/32
7 32 9.7% 59.4% 19/32
8 36 10.9% 66.7% 24/36
9 27 8.2% 51.9% 14/27
10 33 10.0% 51.5% 17/33
56 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 8 14.3% 50.0% 4/8
2 8 14.3% 50.0% 4/8
3 6 10.7% 16.7% 1/6
4 2 3.6% 50.0% 1/2
5 4 7.1% 75.0% 3/4
6 8 14.3% 50.0% 4/8
7 5 8.9% 20.0% 1/5
8 4 7.1% 25.0% 1/4
9 8 14.3% 62.5% 5/8
10 3 5.4% 66.7% 2/3
90 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 4.4% 100.0% 4/4
2 11 12.2% 45.5% 5/11
3 8 8.9% 50.0% 4/8
4 10 11.1% 80.0% 8/10
5 7 7.8% 85.7% 6/7
6 4 4.4% 75.0% 3/4
7 14 15.6% 57.1% 8/14
8 9 10.0% 66.7% 6/9
9 12 13.3% 91.7% 11/12
10 11 12.2% 90.9% 10/11
48 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 6.2% 66.7% 2/3
2 3 6.2% 66.7% 2/3
3 8 16.7% 62.5% 5/8
4 6 12.5% 83.3% 5/6
5 1 2.1% 0.0% 0/1
6 4 8.3% 75.0% 3/4
7 6 12.5% 83.3% 5/6
8 9 18.8% 77.8% 7/9
9 4 8.3% 50.0% 2/4
10 4 8.3% 100.0% 4/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.