Thatcher

34 гри ·клубні ігри · остання гра 11 лис 2022
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 листопада 2022, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 34
Win-rate 55.9% 19/34
Бали 19.80 з них 0.40 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 3.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 66.7% 2/3
мирний 60.0% 12/20
мафія 40.0% 4/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 58.8%
мафія 10 29.4%
дон 3 8.8%
шериф 1 2.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
34 гри
Найкращий місяць
квітень 2022 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.40 · №7217
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 2 5.9% 50.0% 1/2
2 6 17.6% 66.7% 4/6
3 5 14.7% 100.0% 5/5
4 3 8.8% 33.3% 1/3
5 5 14.7% 60.0% 3/5
6 2 5.9% 50.0% 1/2
7 5 14.7% 20.0% 1/5
8 2 5.9% 50.0% 1/2
9 1 2.9% 0.0% 0/1
10 3 8.8% 66.7% 2/3
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 25.0% 80.0% 4/5
3 3 15.0% 100.0% 3/3
4 2 10.0% 0.0% 0/2
5 3 15.0% 33.3% 1/3
6 2 10.0% 50.0% 1/2
7 2 10.0% 50.0% 1/2
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 10.0% 50.0% 1/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 2 20.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 20.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 20.0% 0.0% 0/2
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.