madam

85 ігор ·клубні ігри · остання гра 30 гру 2022
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 грудня 2022, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 85
Win-rate 48.2% 41/85
Бали 43.63 з них 0.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.20 10 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 62.5% 5/8
мирний 47.6% 30/63
мафія 45.5% 5/11
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 63 74.1%
мафія 11 12.9%
дон 8 9.4%
шериф 3 3.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
54 гри
Найкращий місяць
травень 2022 — 54.2% (13/24)
Максимум допів за гру
+0.25 · №8163
Найбільший штраф
−0.50 · №7345

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
85 ігор · частки рахуються від них
1 13 15.3% 69.2% 9/13
2 8 9.4% 62.5% 5/8
3 7 8.2% 57.1% 4/7
4 9 10.6% 77.8% 7/9
5 6 7.1% 66.7% 4/6
6 13 15.3% 23.1% 3/13
7 6 7.1% 33.3% 2/6
8 8 9.4% 37.5% 3/8
9 3 3.5% 33.3% 1/3
10 12 14.1% 25.0% 3/12
63 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 15.9% 80.0% 8/10
2 7 11.1% 57.1% 4/7
3 6 9.5% 66.7% 4/6
4 7 11.1% 71.4% 5/7
5 3 4.8% 33.3% 1/3
6 8 12.7% 12.5% 1/8
7 3 4.8% 33.3% 1/3
8 7 11.1% 42.9% 3/7
9 2 3.2% 50.0% 1/2
10 10 15.9% 20.0% 2/10
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 18.2% 0.0% 0/2
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 36.4% 50.0% 2/4
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 2 25.0% 100.0% 2/2
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.