Piranha

141 гра ·клубні ігри · остання гра 16 лис 2024
Coquitlam, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 листопада 2024, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 141
Win-rate 46.1% 65/141
Бали 68.07 з них 0.55 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.11 9 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.1% 4/7
мафія 53.1% 17/32
шериф 47.1% 8/17
мирний 42.4% 36/85

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 85 60.3%
мафія 32 22.7%
шериф 17 12.1%
дон 7 5.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
141 гра
Максимум допів за гру
+0.30 · №18526

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
141 гра · частки рахуються від них
1 14 9.9% 42.9% 6/14
2 16 11.3% 50.0% 8/16
3 17 12.1% 23.5% 4/17
4 14 9.9% 35.7% 5/14
5 12 8.5% 50.0% 6/12
6 19 13.5% 68.4% 13/19
7 10 7.1% 40.0% 4/10
8 12 8.5% 50.0% 6/12
9 13 9.2% 30.8% 4/13
10 14 9.9% 64.3% 9/14
85 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 11.8% 40.0% 4/10
2 11 12.9% 54.5% 6/11
3 8 9.4% 12.5% 1/8
4 10 11.8% 30.0% 3/10
5 7 8.2% 42.9% 3/7
6 10 11.8% 50.0% 5/10
7 5 5.9% 20.0% 1/5
8 8 9.4% 37.5% 3/8
9 8 9.4% 50.0% 4/8
10 8 9.4% 75.0% 6/8
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 3 17.6% 33.3% 1/3
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 2 11.8% 50.0% 1/2
6 2 11.8% 100.0% 2/2
7 2 11.8% 50.0% 1/2
8 2 11.8% 100.0% 2/2
9 2 11.8% 0.0% 0/2
10 2 11.8% 50.0% 1/2
32 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 12.5% 50.0% 2/4
2 3 9.4% 33.3% 1/3
3 5 15.6% 40.0% 2/5
4 2 6.2% 50.0% 1/2
5 3 9.4% 66.7% 2/3
6 6 18.8% 83.3% 5/6
7 2 6.2% 50.0% 1/2
8 1 3.1% 100.0% 1/1
9 3 9.4% 0.0% 0/3
10 3 9.4% 66.7% 2/3
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.