Tom1

25 ігор ·клубні ігри · остання гра 24 лют 2023
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 лютого 2023, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 25
Win-rate 48.0% 12/25
Бали 12.00
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
мирний 50.0% 7/14
дон 33.3% 1/3
мафія 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 56.0%
мафія 5 20.0%
шериф 3 12.0%
дон 3 12.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор
Найкращий місяць
лютий 2023 — 50.0% (11/22)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 3 12.0% 100.0% 3/3
2 4 16.0% 25.0% 1/4
3 2 8.0% 0.0% 0/2
4 3 12.0% 33.3% 1/3
5 4 16.0% 50.0% 2/4
6 1 4.0% 100.0% 1/1
7 3 12.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 20.0% 60.0% 3/5
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 3 21.4% 0.0% 0/3
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 3 21.4% 33.3% 1/3
5 2 14.3% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 14.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.