Lomaster

44 гри · остання гра 12 жов 2025
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 жовтня 2025, Soulful Toronto Cup 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 44 клубні 34 · турнірні 10
Win-rate 45.5% 20/44
Бали 28.60 з них 8.20 допами Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 46.2% 6/13
мирний 45.8% 11/24
шериф 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 54.5%
мафія 13 29.5%
шериф 6 13.6%
дон 1 2.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 16 з 20 Soulful Toronto Cup 2025
У середньому топ-80.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 16 з 20

Останні турніри

16 з 20 топ-80.0%
Soulful Toronto Cup 2025 11–12 жовтня 2025 · AML · Торонто ігор 10 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
44 гри
Максимум допів за гру
+0.60 · №12242

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
44 гри · частки рахуються від них
1 4 9.1% 50.0% 2/4
2 3 6.8% 66.7% 2/3
3 4 9.1% 50.0% 2/4
4 5 11.4% 20.0% 1/5
5 4 9.1% 25.0% 1/4
6 7 15.9% 57.1% 4/7
7 4 9.1% 0.0% 0/4
8 4 9.1% 50.0% 2/4
9 4 9.1% 75.0% 3/4
10 5 11.4% 60.0% 3/5
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.3% 50.0% 1/2
2 3 12.5% 66.7% 2/3
3 1 4.2% 0.0% 0/1
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 1 4.2% 0.0% 0/1
6 5 20.8% 40.0% 2/5
7 3 12.5% 0.0% 0/3
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 3 12.5% 66.7% 2/3
10 3 12.5% 66.7% 2/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 23.1% 66.7% 2/3
4 2 15.4% 0.0% 0/2
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.