Lilu

40 ігор ·клубні ігри · остання гра 19 тра 2023
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 травня 2023, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 40
Win-rate 37.5% 15/40
Бали 15.45 з них 0.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 4/6
мафія 40.0% 4/10
мирний 31.8% 7/22
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 55.0%
мафія 10 25.0%
шериф 6 15.0%
дон 2 5.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
30 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · №1903
Найбільший штраф
−0.50 · №1977

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 3 7.5% 66.7% 2/3
2 4 10.0% 25.0% 1/4
3 4 10.0% 100.0% 4/4
4 3 7.5% 0.0% 0/3
5 7 17.5% 42.9% 3/7
6 4 10.0% 0.0% 0/4
7 4 10.0% 0.0% 0/4
8 1 2.5% 100.0% 1/1
9 6 15.0% 50.0% 3/6
10 4 10.0% 25.0% 1/4
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 1 4.5% 0.0% 0/1
3 2 9.1% 100.0% 2/2
4 2 9.1% 0.0% 0/2
5 5 22.7% 40.0% 2/5
6 2 9.1% 0.0% 0/2
7 3 13.6% 0.0% 0/3
8 1 4.5% 100.0% 1/1
9 3 13.6% 33.3% 1/3
10 1 4.5% 0.0% 0/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 3 30.0% 33.3% 1/3
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 2 20.0% 0.0% 0/2
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.