shaman1

57 ігор ·клубні ігри · остання гра 8 вер 2023
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 вересня 2023, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 57
Win-rate 38.6% 22/57
Бали 21.85 з них −0.20 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 55.6% 5/9
мирний 40.5% 15/37
мафія 22.2% 2/9
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 37 64.9%
шериф 9 15.8%
мафія 9 15.8%
дон 2 3.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
57 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №8886

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
57 ігор · частки рахуються від них
1 4 7.0% 25.0% 1/4
2 10 17.5% 60.0% 6/10
3 11 19.3% 27.3% 3/11
4 5 8.8% 20.0% 1/5
5 3 5.3% 33.3% 1/3
6 1 1.8% 0.0% 0/1
7 8 14.0% 37.5% 3/8
8 4 7.0% 50.0% 2/4
9 6 10.5% 33.3% 2/6
10 5 8.8% 60.0% 3/5
37 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.4% 50.0% 1/2
2 7 18.9% 57.1% 4/7
3 7 18.9% 14.3% 1/7
4 2 5.4% 50.0% 1/2
5 3 8.1% 33.3% 1/3
6 1 2.7% 0.0% 0/1
7 6 16.2% 33.3% 2/6
8 2 5.4% 50.0% 1/2
9 4 10.8% 50.0% 2/4
10 3 8.1% 66.7% 2/3
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 50.0% 1/2
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 2 22.2% 50.0% 1/2
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 22.2% 0.0% 0/2
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.