Bubba

182 гри · остання гра 26 вер 2025
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 вересня 2025, Carolinas MafClub.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 182 клубні 174 · турнірні 8
Win-rate 40.1% 73/182
Бали 115.75 з них 42.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 0.85 13 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.1% 8/14
мафія 47.1% 16/34
мирний 40.7% 46/113
шериф 14.3% 3/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 113 62.1%
мафія 34 18.7%
шериф 21 11.5%
дон 14 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 20 Чемпионат Северной Каролины
У середньому топ-95.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 19 з 20

Останні турніри

19 з 20 топ-95.0%
Чемпионат Северной Каролины 10 лютого – 9 березня 2024 · AML ігор 8 · перемог 3 · бали 3.80 · допи +1.30 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
87 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 44.0% (11/25)
Максимум допів за гру
+0.90 · №13481
Найбільший штраф
−0.50 · №21902

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
182 гри · частки рахуються від них
1 30 16.5% 33.3% 10/30
2 22 12.1% 45.5% 10/22
3 16 8.8% 31.3% 5/16
4 16 8.8% 43.8% 7/16
5 15 8.2% 26.7% 4/15
6 9 4.9% 55.6% 5/9
7 11 6.0% 45.5% 5/11
8 15 8.2% 66.7% 10/15
9 19 10.4% 36.8% 7/19
10 29 15.9% 34.5% 10/29
113 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 14 12.4% 35.7% 5/14
2 14 12.4% 42.9% 6/14
3 10 8.8% 50.0% 5/10
4 16 14.2% 43.8% 7/16
5 7 6.2% 14.3% 1/7
6 6 5.3% 66.7% 4/6
7 7 6.2% 42.9% 3/7
8 11 9.7% 63.6% 7/11
9 11 9.7% 18.2% 2/11
10 17 15.0% 35.3% 6/17
21 гра за шериф · частки рахуються від них
1 3 14.3% 33.3% 1/3
2 3 14.3% 33.3% 1/3
3 2 9.5% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 14.3% 0.0% 0/3
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 1 4.8% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 14.3% 33.3% 1/3
10 5 23.8% 0.0% 0/5
34 гри за мафія · частки рахуються від них
1 10 29.4% 40.0% 4/10
2 4 11.8% 50.0% 2/4
3 2 5.9% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 11.8% 50.0% 2/4
6 1 2.9% 0.0% 0/1
7 2 5.9% 100.0% 2/2
8 2 5.9% 50.0% 1/2
9 3 8.8% 66.7% 2/3
10 6 17.6% 50.0% 3/6
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 21.4% 0.0% 0/3
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 2 14.3% 100.0% 2/2
9 2 14.3% 100.0% 2/2
10 1 7.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.