thunderboy

185 ігор ·клубні ігри · остання гра 2 лют 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 лютого 2024, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 185
Win-rate 45.9% 85/185
Бали 88.78 з них 0.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 0.69 13 ПУ
Штрафи 1.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 49.5% 50/101
мафія 43.1% 22/51
дон 42.1% 8/19
шериф 35.7% 5/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 101 54.6%
мафія 51 27.6%
дон 19 10.3%
шериф 14 7.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
58 ігор
Найкращий місяць
березень 2019 — 57.9% (11/19)
Максимум допів за гру
+0.30 · №12860
Найбільший штраф
−0.40 · №4806

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
185 ігор · частки рахуються від них
1 20 10.8% 40.0% 8/20
2 27 14.6% 48.1% 13/27
3 17 9.2% 41.2% 7/17
4 24 13.0% 41.7% 10/24
5 13 7.0% 53.8% 7/13
6 20 10.8% 55.0% 11/20
7 14 7.6% 35.7% 5/14
8 17 9.2% 41.2% 7/17
9 19 10.3% 47.4% 9/19
10 14 7.6% 57.1% 8/14
101 гра за мирний · частки рахуються від них
1 11 10.9% 45.5% 5/11
2 12 11.9% 50.0% 6/12
3 13 12.9% 46.2% 6/13
4 13 12.9% 46.2% 6/13
5 7 6.9% 42.9% 3/7
6 9 8.9% 66.7% 6/9
7 7 6.9% 42.9% 3/7
8 9 8.9% 44.4% 4/9
9 12 11.9% 58.3% 7/12
10 8 7.9% 50.0% 4/8
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 3 21.4% 33.3% 1/3
5 2 14.3% 100.0% 2/2
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.1% 100.0% 1/1
51 гра за мафія · частки рахуються від них
1 5 9.8% 60.0% 3/5
2 8 15.7% 50.0% 4/8
3 2 3.9% 50.0% 1/2
4 8 15.7% 37.5% 3/8
5 1 2.0% 100.0% 1/1
6 8 15.7% 50.0% 4/8
7 5 9.8% 20.0% 1/5
8 6 11.8% 33.3% 2/6
9 6 11.8% 16.7% 1/6
10 2 3.9% 100.0% 2/2
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 10.5% 0.0% 0/2
2 5 26.3% 60.0% 3/5
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 15.8% 33.3% 1/3
6 2 10.5% 50.0% 1/2
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 3 15.8% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.