Alisa1

56 ігор ·клубні ігри · остання гра 22 бер 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 березня 2024, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 56
Win-rate 46.4% 26/56
Бали 29.30 з них 3.30 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
мирний 48.4% 15/31
шериф 40.0% 2/5
мафія 37.5% 6/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 31 55.4%
мафія 16 28.6%
шериф 5 8.9%
дон 4 7.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
56 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №13759

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
56 ігор · частки рахуються від них
1 3 5.4% 33.3% 1/3
2 8 14.3% 50.0% 4/8
3 4 7.1% 50.0% 2/4
4 11 19.6% 45.5% 5/11
5 10 17.9% 50.0% 5/10
6 6 10.7% 66.7% 4/6
7 6 10.7% 50.0% 3/6
8 5 8.9% 20.0% 1/5
9 2 3.6% 50.0% 1/2
10 1 1.8% 0.0% 0/1
31 гра за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.2% 0.0% 0/1
2 6 19.4% 50.0% 3/6
3 3 9.7% 33.3% 1/3
4 5 16.1% 60.0% 3/5
5 6 19.4% 50.0% 3/6
6 2 6.5% 100.0% 2/2
7 3 9.7% 66.7% 2/3
8 3 9.7% 33.3% 1/3
9 1 3.2% 0.0% 0/1
10 1 3.2% 0.0% 0/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 5 31.2% 40.0% 2/5
5 3 18.8% 33.3% 1/3
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.