Scully

81 гра за 2026 рік · 649 загалом · остання гра 27 жов 2026
5 турнірів ·1× переможець
Euless, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 37.5% (3/8) 52.9% (9/17) 8 ігор · мало
Доп/гру 0.03 за 8 ігор 0.00 за 17 ігор 8 ігор · мало
Мирний 20.0% (1/5) 33.3% (3/9) 5 ігор · мало
Шериф — 100.0% (1/1) 0 ігор
Мафія 66.7% (2/3) 60.0% (3/5) 3 гри · мало
Дон — 100.0% (2/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 81 клубні 71 · турнірні 10
Win-rate 54.3% 44/81
Бали 128.50 з них 4.60 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 72.2% 13/18
шериф 66.7% 4/6
мирний 44.2% 23/52

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 52 64.2%
мафія 18 22.2%
шериф 6 7.4%
дон 5 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець ФИНАЛ ГОДА 2024 DFWM Championship

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 51 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 ФИНАЛ ГОДА 2024 DFWM Championship
У середньому топ-40.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 4 з 10
2025 2 0 1 з 10
2024 1 0 6 з 29
2023 1 0 —

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
DFWM CUP 2025 FINALS 11 січня 2026 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 4 · бали 18.20 · допи +4.20 · штраф — · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
Кубок им. Михалыча 21 вересня 2025 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 4 · бали 15.80 · допи +1.60 · штраф — · ПУ 1
1 з 10 перемога
ФИНАЛ ГОДА 2024 DFWM Championship 8 лютого 2025 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 6 · бали 13.10 · допи +7.10 · штраф — · ПУ 1
6 з 29 топ-20.7%
Season 10 12 січня – 10 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 11 · перемог 4 · бали 7.67 · допи +3.50 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
81 гра
Найкращий місяць
січень 2026 — 47.8% (11/23)
Максимум допів за гру
+1.40 · DFWM CUP 2025 FINALS

Активність

27 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
81 гра · частки рахуються від них
1 10 12.3% 50.0% 5/10
2 8 9.9% 37.5% 3/8
3 11 13.6% 27.3% 3/11
4 3 3.7% 33.3% 1/3
5 6 7.4% 50.0% 3/6
6 8 9.9% 37.5% 3/8
7 5 6.2% 100.0% 5/5
8 9 11.1% 66.7% 6/9
9 7 8.6% 71.4% 5/7
10 14 17.3% 71.4% 10/14
52 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 15.4% 50.0% 4/8
2 7 13.5% 28.6% 2/7
3 7 13.5% 14.3% 1/7
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 7.7% 50.0% 2/4
6 7 13.5% 42.9% 3/7
7 3 5.8% 100.0% 3/3
8 5 9.6% 40.0% 2/5
9 3 5.8% 66.7% 2/3
10 8 15.4% 50.0% 4/8
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 33.3% 50.0% 1/2
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 16.7% 33.3% 1/3
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 22.2% 100.0% 4/4
9 3 16.7% 66.7% 2/3
10 5 27.8% 100.0% 5/5
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.