Vision

18 ігор · остання гра 29 гру 2024
Calgary, AB, Canada
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 грудня 2024, Wild Rose.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 18 клубні 13 · турнірні 5
Win-rate 44.4% 8/18
Бали 12.35 з них 4.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
дон 100.0% 1/1
шериф 50.0% 1/2
мирний 35.7% 5/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 77.8%
шериф 2 11.1%
мафія 1 5.6%
дон 1 5.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 —

Останні турніри

—
Сырники и пундики 21 вересня 2024 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 3 · бали 3.50 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
10 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №19482
Найбільший штраф
−0.70 · №19432

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 3 16.7% 0.0% 0/3
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 5 27.8% 60.0% 3/5
4 3 16.7% 66.7% 2/3
5 1 5.6% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 2 11.1% 0.0% 0/2
10 2 11.1% 0.0% 0/2
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 3 21.4% 33.3% 1/3
4 3 21.4% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 2 14.3% 0.0% 0/2
10 2 14.3% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.