DiElectric

112 ігор за 2026 рік · 775 загалом · остання гра 27 жов 2026
Grapevine, TX, USA · домашній клуб — ETERNAL MAFIA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 27.3% (3/11) 50.0% (16/32) 11 ігор · мало
Доп/гру 0.02 за 11 ігор 0.01 за 32 гри 11 ігор · мало
Мирний 14.3% (1/7) 42.9% (9/21) 7 ігор · мало
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія 50.0% (2/4) 66.7% (6/9) 4 гри · мало
Дон — 100.0% (1/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 112
Win-rate 48.2% 54/112
Бали 166.80 з них 1.90 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 0.83 12 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.7% 17/28
дон 60.0% 3/5
мирний 44.7% 34/76
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 76 67.9%
мафія 28 25.0%
дон 5 4.5%
шериф 3 2.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 FINAL OF FINALS DFWM CUP 2023
У середньому топ-28.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 4 з 10
2023 1 0 —

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
FINAL OF FINALS DFWM CUP 2023 25 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 5 · бали 10.03 · допи +4.90 · штраф — · ПУ 1
5 з 29 топ-17.2%
Season 10 12 січня – 10 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 5 · перемог 2 · бали 4.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1
—
Don’t Mess With Texas 13–14 жовтня 2023 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 7 · бали 10.50 · допи +3.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
112 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 57.9% (11/19)
Максимум допів за гру
+0.50 · №27783

Активність

28 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
112 ігор · частки рахуються від них
1 9 8.0% 33.3% 3/9
2 9 8.0% 22.2% 2/9
3 20 17.9% 45.0% 9/20
4 10 8.9% 50.0% 5/10
5 11 9.8% 36.4% 4/11
6 11 9.8% 63.6% 7/11
7 8 7.1% 75.0% 6/8
8 10 8.9% 40.0% 4/10
9 15 13.4% 46.7% 7/15
10 9 8.0% 77.8% 7/9
76 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 11.8% 33.3% 3/9
2 7 9.2% 28.6% 2/7
3 14 18.4% 50.0% 7/14
4 5 6.6% 60.0% 3/5
5 7 9.2% 14.3% 1/7
6 6 7.9% 66.7% 4/6
7 5 6.6% 60.0% 3/5
8 6 7.9% 50.0% 3/6
9 11 14.5% 36.4% 4/11
10 6 7.9% 66.7% 4/6
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
28 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 7.1% 0.0% 0/2
3 5 17.9% 40.0% 2/5
4 3 10.7% 33.3% 1/3
5 4 14.3% 75.0% 3/4
6 4 14.3% 75.0% 3/4
7 2 7.1% 100.0% 2/2
8 2 7.1% 50.0% 1/2
9 4 14.3% 75.0% 3/4
10 2 7.1% 100.0% 2/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 2 40.0% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.