Patric

27 ігор за 2026 рік · 141 загалом · остання гра 5 вер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (1/2) 45.5% (5/11) 2 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 2 гри 0.00 за 11 ігор 2 гри · мало
Мирний 50.0% (1/2) 66.7% (4/6) 2 гри · мало
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія — 0.0% (0/2) 0 ігор
Дон — 50.0% (1/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 27 клубні 19 · турнірні 8
Win-rate 37.0% 10/27
Бали 12.35 з них 1.10 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.43 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 47.1% 8/17
дон 33.3% 1/3
мафія 20.0% 1/5
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 63.0%
мафія 5 18.5%
дон 3 11.1%
шериф 2 7.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 20 Spring-26
У середньому топ-25.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 5 з 20

Останні турніри

5 з 20 топ-25.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 3 · бали 4.55 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 4

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
27 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · Spring-26
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

8 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.4% 0.0% 0/2
2 3 11.1% 66.7% 2/3
3 3 11.1% 33.3% 1/3
4 1 3.7% 0.0% 0/1
5 3 11.1% 0.0% 0/3
6 1 3.7% 100.0% 1/1
7 3 11.1% 66.7% 2/3
8 4 14.8% 50.0% 2/4
9 3 11.1% 66.7% 2/3
10 4 14.8% 0.0% 0/4
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 17.6% 66.7% 2/3
3 1 5.9% 100.0% 1/1
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 4 23.5% 50.0% 2/4
9 2 11.8% 50.0% 1/2
10 3 17.6% 0.0% 0/3
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.