Choomer

280 ігор · остання гра 13 кві 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 квітня 2024, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 280 клубні 264 · турнірні 16
Win-rate 42.9% 120/280
Бали 135.26 з них 3.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 32
Середній ЛХ 0.97 32 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 12/24
дон 50.0% 12/24
мафія 45.1% 23/51
мирний 40.3% 73/181

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 181 64.6%
мафія 51 18.2%
шериф 24 8.6%
дон 24 8.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 16 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 20 Inaugural Seaside Fruitcake
У середньому топ-93.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 2 0 19 з 20

Останні турніри

19 з 20 топ-95.0%
Inaugural Seaside Fruitcake 23 листопада 2019 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 1 · бали 1.90 · допи — · штраф — · ПУ 3
22 з 24 топ-91.7%
Columbia Cup 7–8 вересня 2019 · AML · Ванкувер ігор 10 · перемог 2 · бали 2.20 · допи — · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
139 ігор
Найкращий місяць
березень 2020 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.40 · №10585
Найбільший штраф
−0.20 · №4189
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
280 ігор · частки рахуються від них
1 40 14.3% 42.5% 17/40
2 39 13.9% 46.2% 18/39
3 33 11.8% 42.4% 14/33
4 30 10.7% 43.3% 13/30
5 22 7.9% 45.5% 10/22
6 32 11.4% 34.4% 11/32
7 19 6.8% 36.8% 7/19
8 24 8.6% 54.2% 13/24
9 22 7.9% 45.5% 10/22
10 19 6.8% 36.8% 7/19
181 гра за мирний · частки рахуються від них
1 26 14.4% 30.8% 8/26
2 25 13.8% 44.0% 11/25
3 20 11.0% 55.0% 11/20
4 17 9.4% 47.1% 8/17
5 17 9.4% 47.1% 8/17
6 21 11.6% 33.3% 7/21
7 10 5.5% 30.0% 3/10
8 19 10.5% 52.6% 10/19
9 12 6.6% 33.3% 4/12
10 14 7.7% 21.4% 3/14
24 гри за шериф · частки рахуються від них
1 6 25.0% 50.0% 3/6
2 1 4.2% 0.0% 0/1
3 3 12.5% 33.3% 1/3
4 4 16.7% 50.0% 2/4
5 2 8.3% 0.0% 0/2
6 1 4.2% 0.0% 0/1
7 2 8.3% 100.0% 2/2
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 3 12.5% 66.7% 2/3
10 1 4.2% 100.0% 1/1
51 гра за мафія · частки рахуються від них
1 6 11.8% 66.7% 4/6
2 7 13.7% 28.6% 2/7
3 8 15.7% 12.5% 1/8
4 7 13.7% 42.9% 3/7
5 1 2.0% 0.0% 0/1
6 5 9.8% 60.0% 3/5
7 5 9.8% 40.0% 2/5
8 3 5.9% 66.7% 2/3
9 6 11.8% 66.7% 4/6
10 3 5.9% 66.7% 2/3
24 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 8.3% 100.0% 2/2
2 6 25.0% 83.3% 5/6
3 2 8.3% 50.0% 1/2
4 2 8.3% 0.0% 0/2
5 2 8.3% 100.0% 2/2
6 5 20.8% 20.0% 1/5
7 2 8.3% 0.0% 0/2
8 1 4.2% 0.0% 0/1
9 1 4.2% 0.0% 0/1
10 1 4.2% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.