Craig

156 ігор за 2026 рік · 952 загалом · остання гра 31 жов 2026
8 турнірів ·1× переможець
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 68.0% (17/25) 61.8% (34/55) 25 ігор
Доп/гру 0.10 за 25 ігор 0.00 за 55 ігор 25 ігор
Мирний 61.5% (8/13) 51.5% (17/33) 13 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 71.4% (5/7) 2 гри · мало
Мафія 85.7% (6/7) 83.3% (10/12) 7 ігор · мало
Дон 66.7% (2/3) 66.7% (2/3) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 156 клубні 140 · турнірні 16
Win-rate 57.1% 89/156
Бали 94.10 з них 4.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 27
Середній ЛХ 0.81 27 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 68.6% 24/35
дон 63.6% 7/11
шериф 58.8% 10/17
мирний 51.6% 48/93

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 93 59.6%
мафія 35 22.4%
шериф 17 10.9%
дон 11 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Tournament #1
3 1× третє місце Spring-26

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 66 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 22 Tournament #1
У середньому топ-42.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 1 з 22
2025 1 0 2 з 21
2022 2 0 2 з 15
2020 1 0 6 з 16
2019 2 0 18 з 20

Останні турніри

1 з 22 перемога
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 7 · бали 9.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —
3 з 20 топ-15.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 6 · бали 5.50 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 2
2 з 21 топ-9.5%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 9.35 · допи +3.85 · штраф — · ПУ —
2 з 15 топ-13.3%
Vancouver English Mini-tournament 12–13 листопада 2022 · AML · Ванкувер ігор 13 · перемог 8 · бали 9.83 · допи +0.85 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
86 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 72.2% (13/18)
Максимум допів за гру
+0.60 · Tournament #1
Найбільший штраф
−0.50 · №27808
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

52 ігрові дні, з них 2 турнірні · грає 6 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
156 ігор · частки рахуються від них
1 22 14.1% 54.5% 12/22
2 14 9.0% 64.3% 9/14
3 11 7.1% 63.6% 7/11
4 13 8.3% 53.8% 7/13
5 10 6.4% 50.0% 5/10
6 14 9.0% 50.0% 7/14
7 11 7.1% 54.5% 6/11
8 14 9.0% 64.3% 9/14
9 18 11.5% 55.6% 10/18
10 29 18.6% 58.6% 17/29
93 гри за мирний · частки рахуються від них
1 13 14.0% 38.5% 5/13
2 7 7.5% 57.1% 4/7
3 3 3.2% 66.7% 2/3
4 5 5.4% 40.0% 2/5
5 7 7.5% 57.1% 4/7
6 7 7.5% 42.9% 3/7
7 6 6.5% 66.7% 4/6
8 11 11.8% 63.6% 7/11
9 13 14.0% 53.8% 7/13
10 21 22.6% 47.6% 10/21
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 2 11.8% 100.0% 2/2
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 4 23.5% 50.0% 2/4
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 2 11.8% 100.0% 2/2
10 3 17.6% 100.0% 3/3
35 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 20.0% 71.4% 5/7
2 4 11.4% 100.0% 4/4
3 6 17.1% 83.3% 5/6
4 5 14.3% 40.0% 2/5
5 1 2.9% 100.0% 1/1
6 3 8.6% 66.7% 2/3
7 4 11.4% 25.0% 1/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 2.9% 0.0% 0/1
10 4 11.4% 100.0% 4/4
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 18.2% 100.0% 2/2
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 1 9.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.