Inno

395 ігор · остання гра 21 чер 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 червня 2025, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 395 клубні 364 · турнірні 31
Win-rate 47.6% 188/395
Бали 228.51 з них 34.45 допами Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 34
Середній ЛХ 1.03 34 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 70.3% 26/37
мафія 55.3% 42/76
мирний 43.7% 108/247
шериф 34.3% 12/35

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 247 62.5%
мафія 76 19.2%
дон 37 9.4%
шериф 35 8.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 31 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 21 March Mini Tournament (English)
У середньому топ-56.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 6 з 21
2022 2 0 10 з 15
2020 1 0 8 з 16

Останні турніри

6 з 21 топ-28.6%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 8.25 · допи +2.75 · штраф — · ПУ —
10 з 15 топ-66.7%
Vancouver English Mini-tournament 12–13 листопада 2022 · AML · Ванкувер ігор 10 · перемог 6 · бали 6.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1
12 з 15 топ-80.0%
English mini-tournament 26 березня 2022 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
8 з 16 топ-50.0%
Online English Mafia Tournament 30 травня 2020 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 3.50 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
11 ігор
Без штрафу поспіль
395 ігор
Найкращий місяць
серпень 2024 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №21991

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
395 ігор · частки рахуються від них
1 24 6.1% 45.8% 11/24
2 33 8.4% 57.6% 19/33
3 34 8.6% 52.9% 18/34
4 35 8.9% 37.1% 13/35
5 41 10.4% 46.3% 19/41
6 32 8.1% 46.9% 15/32
7 45 11.4% 42.2% 19/45
8 47 11.9% 46.8% 22/47
9 53 13.4% 52.8% 28/53
10 51 12.9% 47.1% 24/51
247 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 13 5.3% 46.2% 6/13
2 24 9.7% 66.7% 16/24
3 25 10.1% 44.0% 11/25
4 27 10.9% 37.0% 10/27
5 30 12.1% 43.3% 13/30
6 16 6.5% 37.5% 6/16
7 28 11.3% 32.1% 9/28
8 30 12.1% 46.7% 14/30
9 28 11.3% 50.0% 14/28
10 26 10.5% 34.6% 9/26
35 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 5.7% 50.0% 1/2
2 3 8.6% 33.3% 1/3
3 3 8.6% 66.7% 2/3
4 1 2.9% 0.0% 0/1
5 1 2.9% 100.0% 1/1
6 7 20.0% 42.9% 3/7
7 5 14.3% 20.0% 1/5
8 4 11.4% 0.0% 0/4
9 4 11.4% 25.0% 1/4
10 5 14.3% 40.0% 2/5
76 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 6.6% 40.0% 2/5
2 6 7.9% 33.3% 2/6
3 5 6.6% 80.0% 4/5
4 6 7.9% 50.0% 3/6
5 7 9.2% 42.9% 3/7
6 6 7.9% 66.7% 4/6
7 8 10.5% 75.0% 6/8
8 7 9.2% 71.4% 5/7
9 14 18.4% 50.0% 7/14
10 12 15.8% 50.0% 6/12
37 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 10.8% 50.0% 2/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 2.7% 100.0% 1/1
4 1 2.7% 0.0% 0/1
5 3 8.1% 66.7% 2/3
6 3 8.1% 66.7% 2/3
7 4 10.8% 75.0% 3/4
8 6 16.2% 50.0% 3/6
9 7 18.9% 85.7% 6/7
10 8 21.6% 87.5% 7/8

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.