Liam

242 гри · остання гра 21 чер 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 червня 2025, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 242 клубні 235 · турнірні 7
Win-rate 40.1% 97/242
Бали 128.49 з них 27.80 допами Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 18
Середній ЛХ 1.11 18 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 12/24
мафія 45.5% 25/55
мирний 37.0% 50/135
шериф 35.7% 10/28

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 135 55.8%
мафія 55 22.7%
шериф 28 11.6%
дон 24 9.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 21 March Mini Tournament (English)
У середньому топ-90.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 19 з 21

Останні турніри

19 з 21 топ-90.5%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 2 · бали 4.27 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
242 гри
Найкращий місяць
вересень 2023 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №21401

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
242 гри · частки рахуються від них
1 35 14.5% 25.7% 9/35
2 29 12.0% 41.4% 12/29
3 22 9.1% 45.5% 10/22
4 18 7.4% 33.3% 6/18
5 26 10.7% 34.6% 9/26
6 18 7.4% 22.2% 4/18
7 35 14.5% 68.6% 24/35
8 19 7.9% 36.8% 7/19
9 22 9.1% 45.5% 10/22
10 18 7.4% 33.3% 6/18
135 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 16 11.9% 18.8% 3/16
2 20 14.8% 50.0% 10/20
3 14 10.4% 42.9% 6/14
4 7 5.2% 28.6% 2/7
5 17 12.6% 17.6% 3/17
6 14 10.4% 21.4% 3/14
7 16 11.9% 68.8% 11/16
8 8 5.9% 37.5% 3/8
9 13 9.6% 38.5% 5/13
10 10 7.4% 40.0% 4/10
28 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 17.9% 40.0% 2/5
2 4 14.3% 25.0% 1/4
3 1 3.6% 100.0% 1/1
4 1 3.6% 0.0% 0/1
5 2 7.1% 50.0% 1/2
6 2 7.1% 0.0% 0/2
7 6 21.4% 50.0% 3/6
8 2 7.1% 0.0% 0/2
9 3 10.7% 66.7% 2/3
10 2 7.1% 0.0% 0/2
55 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 10 18.2% 30.0% 3/10
2 4 7.3% 25.0% 1/4
3 2 3.6% 50.0% 1/2
4 6 10.9% 33.3% 2/6
5 6 10.9% 66.7% 4/6
6 1 1.8% 0.0% 0/1
7 9 16.4% 77.8% 7/9
8 7 12.7% 28.6% 2/7
9 5 9.1% 60.0% 3/5
10 5 9.1% 40.0% 2/5
24 гри за дон · частки рахуються від них
1 4 16.7% 25.0% 1/4
2 1 4.2% 0.0% 0/1
3 5 20.8% 40.0% 2/5
4 4 16.7% 50.0% 2/4
5 1 4.2% 100.0% 1/1
6 1 4.2% 100.0% 1/1
7 4 16.7% 75.0% 3/4
8 2 8.3% 100.0% 2/2
9 1 4.2% 0.0% 0/1
10 1 4.2% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.