Jumelian

52 гри ·клубні ігри · остання гра 19 кві 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 квітня 2024, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 52
Win-rate 46.2% 24/52
Бали 32.70 з них 7.70 допами Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.14 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 51.4% 19/37
шериф 50.0% 2/4
дон 33.3% 1/3
мафія 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 37 71.2%
мафія 8 15.4%
шериф 4 7.7%
дон 3 5.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
52 гри
Найкращий місяць
березень 2024 — 57.9% (11/19)
Максимум допів за гру
+0.80 · №13452

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
52 гри · частки рахуються від них
1 8 15.4% 50.0% 4/8
2 3 5.8% 66.7% 2/3
3 8 15.4% 12.5% 1/8
4 5 9.6% 40.0% 2/5
5 7 13.5% 28.6% 2/7
6 4 7.7% 75.0% 3/4
7 7 13.5% 71.4% 5/7
8 3 5.8% 66.7% 2/3
9 5 9.6% 40.0% 2/5
10 2 3.8% 50.0% 1/2
37 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 13.5% 40.0% 2/5
2 3 8.1% 66.7% 2/3
3 2 5.4% 0.0% 0/2
4 4 10.8% 50.0% 2/4
5 5 13.5% 20.0% 1/5
6 3 8.1% 66.7% 2/3
7 6 16.2% 83.3% 5/6
8 3 8.1% 66.7% 2/3
9 4 10.8% 50.0% 2/4
10 2 5.4% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 50.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 50.0% 25.0% 1/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.