Mirnaya

41 гра ·клубні ігри · остання гра 17 тра 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 травня 2024, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 41
Win-rate 61.0% 25/41
Бали 27.50 з них 0.80 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 87.5% 7/8
шериф 57.1% 4/7
мирний 54.5% 12/22
дон 50.0% 2/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 53.7%
мафія 8 19.5%
шериф 7 17.1%
дон 4 9.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
11 ігор
Без штрафу поспіль
41 гра
Найкращий місяць
вересень 2022 — 71.4% (15/21)
Максимум допів за гру
+0.30 · №14958

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
41 гра · частки рахуються від них
1 3 7.3% 66.7% 2/3
2 6 14.6% 50.0% 3/6
3 3 7.3% 33.3% 1/3
4 2 4.9% 100.0% 2/2
5 3 7.3% 66.7% 2/3
6 2 4.9% 50.0% 1/2
7 2 4.9% 100.0% 2/2
8 7 17.1% 57.1% 4/7
9 6 14.6% 33.3% 2/6
10 7 17.1% 85.7% 6/7
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 3 13.6% 0.0% 0/3
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 1 4.5% 100.0% 1/1
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 1 4.5% 100.0% 1/1
7 1 4.5% 100.0% 1/1
8 3 13.6% 100.0% 3/3
9 4 18.2% 25.0% 1/4
10 4 18.2% 75.0% 3/4
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 25.0% 100.0% 2/2
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 37.5% 100.0% 3/3
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 50.0% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.