alex s

306 ігор ·клубні ігри · остання гра 14 чер 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 червня 2024, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 306
Win-rate 46.1% 141/306
Бали 154.41 з них 0.60 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 22
Середній ЛХ 0.00 22 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 48.9% 85/174
мафія 47.8% 32/67
дон 42.1% 16/38
шериф 29.6% 8/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 174 56.9%
мафія 67 21.9%
дон 38 12.4%
шериф 27 8.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
306 ігор
Найкращий місяць
листопад 2012 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.30 · №15399

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
306 ігор · частки рахуються від них
1 44 14.4% 38.6% 17/44
2 47 15.4% 61.7% 29/47
3 34 11.1% 47.1% 16/34
4 22 7.2% 45.5% 10/22
5 25 8.2% 44.0% 11/25
6 32 10.5% 43.8% 14/32
7 23 7.5% 47.8% 11/23
8 18 5.9% 55.6% 10/18
9 35 11.4% 40.0% 14/35
10 26 8.5% 34.6% 9/26
174 гри за мирний · частки рахуються від них
1 23 13.2% 43.5% 10/23
2 29 16.7% 69.0% 20/29
3 22 12.6% 59.1% 13/22
4 11 6.3% 27.3% 3/11
5 10 5.7% 50.0% 5/10
6 20 11.5% 40.0% 8/20
7 15 8.6% 33.3% 5/15
8 9 5.2% 66.7% 6/9
9 22 12.6% 45.5% 10/22
10 13 7.5% 38.5% 5/13
27 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 8 29.6% 25.0% 2/8
2 4 14.8% 50.0% 2/4
3 3 11.1% 33.3% 1/3
4 3 11.1% 66.7% 2/3
5 2 7.4% 50.0% 1/2
6 1 3.7% 0.0% 0/1
7 2 7.4% 0.0% 0/2
8 2 7.4% 0.0% 0/2
9 2 7.4% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
67 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 8 11.9% 37.5% 3/8
2 8 11.9% 62.5% 5/8
3 4 6.0% 25.0% 1/4
4 5 7.5% 80.0% 4/5
5 9 13.4% 44.4% 4/9
6 8 11.9% 37.5% 3/8
7 3 4.5% 100.0% 3/3
8 4 6.0% 50.0% 2/4
9 9 13.4% 44.4% 4/9
10 9 13.4% 33.3% 3/9
38 ігор за дон · частки рахуються від них
1 5 13.2% 40.0% 2/5
2 6 15.8% 33.3% 2/6
3 5 13.2% 20.0% 1/5
4 3 7.9% 33.3% 1/3
5 4 10.5% 25.0% 1/4
6 3 7.9% 100.0% 3/3
7 3 7.9% 100.0% 3/3
8 3 7.9% 66.7% 2/3
9 2 5.3% 0.0% 0/2
10 4 10.5% 25.0% 1/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.