Mayak

37 ігор ·клубні ігри · остання гра 30 сер 2024
Surrey, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 серпня 2024, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 37
Win-rate 51.4% 19/37
Бали 27.70 з них 8.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.24
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.5% 5/8
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 2/4
мирний 47.8% 11/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 62.2%
мафія 8 21.6%
дон 4 10.8%
шериф 2 5.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
26 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №16811
Найбільший штраф
−0.50 · №16022

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 6 16.2% 83.3% 5/6
2 5 13.5% 20.0% 1/5
3 4 10.8% 25.0% 1/4
4 3 8.1% 33.3% 1/3
5 3 8.1% 66.7% 2/3
6 1 2.7% 0.0% 0/1
7 4 10.8% 50.0% 2/4
8 2 5.4% 50.0% 1/2
9 4 10.8% 75.0% 3/4
10 5 13.5% 60.0% 3/5
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 26.1% 83.3% 5/6
2 5 21.7% 20.0% 1/5
3 2 8.7% 50.0% 1/2
4 1 4.3% 0.0% 0/1
5 2 8.7% 100.0% 2/2
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 1 4.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 13.0% 66.7% 2/3
10 2 8.7% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 2 25.0% 50.0% 1/2
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 50.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.