Anzhela

36 ігор ·клубні ігри · остання гра 13 вер 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 вересня 2024, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 36
Win-rate 38.9% 14/36
Бали 20.60 з них 5.70 допами Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
шериф 66.7% 2/3
мафія 44.4% 4/9
мирний 25.0% 5/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 55.6%
мафія 9 25.0%
дон 4 11.1%
шериф 3 8.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
36 ігор
Найкращий місяць
березень 2024 — 44.4% (8/18)
Максимум допів за гру
+0.30 · №17075

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.8% 0.0% 0/1
2 1 2.8% 0.0% 0/1
3 3 8.3% 66.7% 2/3
4 3 8.3% 0.0% 0/3
5 3 8.3% 33.3% 1/3
6 8 22.2% 37.5% 3/8
7 6 16.7% 50.0% 3/6
8 1 2.8% 0.0% 0/1
9 6 16.7% 66.7% 4/6
10 4 11.1% 25.0% 1/4
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.0% 0.0% 0/1
2 1 5.0% 0.0% 0/1
3 1 5.0% 0.0% 0/1
4 1 5.0% 0.0% 0/1
5 2 10.0% 0.0% 0/2
6 4 20.0% 25.0% 1/4
7 3 15.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 25.0% 60.0% 3/5
10 2 10.0% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 66.7% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 2 22.2% 50.0% 1/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 2 50.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.