VIC

25 ігор ·клубні ігри · остання гра 26 кві 2025
Vancouver, BC, Canada
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 квітня 2025, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 25
Win-rate 48.0% 12/25
Бали 14.00 з них 1.80 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мафія 50.0% 1/2
дон 50.0% 2/4
мирний 43.8% 7/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 64.0%
дон 4 16.0%
шериф 3 12.0%
мафія 2 8.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
25 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №19479

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 2 8.0% 0.0% 0/2
2 3 12.0% 66.7% 2/3
3 2 8.0% 0.0% 0/2
4 4 16.0% 50.0% 2/4
5 3 12.0% 66.7% 2/3
6 2 8.0% 50.0% 1/2
7 2 8.0% 0.0% 0/2
8 1 4.0% 100.0% 1/1
9 5 20.0% 80.0% 4/5
10 1 4.0% 0.0% 0/1
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 12.5% 0.0% 0/2
2 3 18.8% 66.7% 2/3
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 3 18.8% 66.7% 2/3
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 2 12.5% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 66.7% 100.0% 2/2
10 1 33.3% 0.0% 0/1
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.