bezdon

131 гра ·клубні ігри · остання гра 22 лис 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 листопада 2024, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 131
Win-rate 43.5% 57/131
Бали 83.40 з них 26.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.00 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 63.6% 14/22
дон 53.6% 15/28
мирний 35.7% 25/70
шериф 27.3% 3/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 70 53.4%
дон 28 21.4%
мафія 22 16.8%
шериф 11 8.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
98 ігор
Найкращий місяць
березень 2024 — 60.0% (15/25)
Максимум допів за гру
+0.30 · №18642
Найбільший штраф
−0.50 · №13509

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
131 гра · частки рахуються від них
1 20 15.3% 35.0% 7/20
2 15 11.5% 60.0% 9/15
3 12 9.2% 50.0% 6/12
4 8 6.1% 50.0% 4/8
5 10 7.6% 50.0% 5/10
6 18 13.7% 38.9% 7/18
7 7 5.3% 57.1% 4/7
8 10 7.6% 40.0% 4/10
9 16 12.2% 31.3% 5/16
10 15 11.5% 40.0% 6/15
70 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 14.3% 20.0% 2/10
2 8 11.4% 62.5% 5/8
3 7 10.0% 42.9% 3/7
4 2 2.9% 50.0% 1/2
5 5 7.1% 60.0% 3/5
6 11 15.7% 27.3% 3/11
7 3 4.3% 0.0% 0/3
8 5 7.1% 20.0% 1/5
9 11 15.7% 36.4% 4/11
10 8 11.4% 37.5% 3/8
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 27.3% 0.0% 0/3
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 18.2% 50.0% 1/2
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 18.2% 75.0% 3/4
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 2 9.1% 0.0% 0/2
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 4 18.2% 75.0% 3/4
7 2 9.1% 100.0% 2/2
8 3 13.6% 100.0% 3/3
9 2 9.1% 0.0% 0/2
10 1 4.5% 100.0% 1/1
28 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 10.7% 66.7% 2/3
2 5 17.9% 60.0% 3/5
3 3 10.7% 100.0% 3/3
4 2 7.1% 50.0% 1/2
5 2 7.1% 50.0% 1/2
6 2 7.1% 50.0% 1/2
7 2 7.1% 100.0% 2/2
8 2 7.1% 0.0% 0/2
9 3 10.7% 33.3% 1/3
10 4 14.3% 25.0% 1/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.