Igorbek

374 гри · остання гра 27 гру 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 грудня 2024, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 374 клубні 322 · турнірні 52
Win-rate 53.5% 200/374
Бали 220.01 з них 7.45 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 38
Середній ЛХ 0.84 38 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 61.8% 21/34
мирний 56.1% 125/223
шериф 48.9% 23/47
мафія 44.3% 31/70

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 223 59.6%
мафія 70 18.7%
шериф 47 12.6%
дон 34 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 52 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 12 Police Academy
У середньому топ-81.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 14 з 14
2019 1 0 6 з 12
2018 2 0 32 з 35
2017 2 0 10 з 12
2016 1 0 —
2015 1 0 —

Останні турніри

14 з 14 топ-100.0%
February Mini Tournament 9 лютого 2020 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 0 · бали 0.20 · допи — · штраф — · ПУ 1
6 з 12 топ-50.0%
Police Academy 27 жовтня 2019 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 3.70 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
32 з 35 топ-91.4%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 9 · перемог 2 · бали 2.15 · допи +−0.20 · штраф — · ПУ —
—
VaWaCa-2018 25–27 травня 2018 · AML ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
168 ігор
Найкращий місяць
лютий 2018 — 66.7% (10/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №19442
Найбільший штраф
−0.50 · №2040
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
374 гри · частки рахуються від них
1 43 11.5% 60.5% 26/43
2 41 11.0% 63.4% 26/41
3 40 10.7% 55.0% 22/40
4 31 8.3% 51.6% 16/31
5 24 6.4% 41.7% 10/24
6 38 10.2% 55.3% 21/38
7 34 9.1% 58.8% 20/34
8 37 9.9% 56.8% 21/37
9 40 10.7% 42.5% 17/40
10 46 12.3% 45.7% 21/46
223 гри за мирний · частки рахуються від них
1 26 11.7% 57.7% 15/26
2 20 9.0% 65.0% 13/20
3 28 12.6% 53.6% 15/28
4 18 8.1% 50.0% 9/18
5 17 7.6% 47.1% 8/17
6 23 10.3% 56.5% 13/23
7 20 9.0% 75.0% 15/20
8 24 10.8% 58.3% 14/24
9 23 10.3% 43.5% 10/23
10 24 10.8% 54.2% 13/24
47 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 6 12.8% 50.0% 3/6
2 6 12.8% 50.0% 3/6
3 5 10.6% 80.0% 4/5
4 3 6.4% 33.3% 1/3
5 2 4.3% 50.0% 1/2
6 5 10.6% 40.0% 2/5
7 2 4.3% 50.0% 1/2
8 5 10.6% 80.0% 4/5
9 8 17.0% 37.5% 3/8
10 5 10.6% 20.0% 1/5
70 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 10.0% 71.4% 5/7
2 8 11.4% 62.5% 5/8
3 5 7.1% 40.0% 2/5
4 6 8.6% 50.0% 3/6
5 5 7.1% 20.0% 1/5
6 7 10.0% 42.9% 3/7
7 10 14.3% 20.0% 2/10
8 5 7.1% 60.0% 3/5
9 6 8.6% 50.0% 3/6
10 11 15.7% 36.4% 4/11
34 гри за дон · частки рахуються від них
1 4 11.8% 75.0% 3/4
2 7 20.6% 71.4% 5/7
3 2 5.9% 50.0% 1/2
4 4 11.8% 75.0% 3/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 8.8% 100.0% 3/3
7 2 5.9% 100.0% 2/2
8 3 8.8% 0.0% 0/3
9 3 8.8% 33.3% 1/3
10 6 17.6% 50.0% 3/6

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.