Len4a

232 гри · остання гра 27 гру 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 грудня 2024, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 232 клубні 203 · турнірні 29
Win-rate 55.6% 129/232
Бали 138.28 з них 0.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 0.62 13 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 61.4% 81/132
шериф 55.2% 16/29
дон 52.4% 11/21
мафія 42.0% 21/50

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 132 56.9%
мафія 50 21.6%
шериф 29 12.5%
дон 21 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 29 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 12 Июньский Турнир
У середньому топ-69.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 1 0 31 з 35
2017 2 0 6 з 12
2016 1 0 —
2015 1 0 —

Останні турніри

31 з 35 топ-88.6%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 10 · перемог 2 · бали 2.30 · допи +−0.30 · штраф — · ПУ 1
—
West Coast Express 23 грудня 2017 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
6 з 12 топ-50.0%
Июньский Турнир 24 червня 2017 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 2 · бали 2.67 · допи — · штраф — · ПУ —
—
Sunshine Coast 8–9 жовтня 2016 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
217 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2017 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · №19448
Найбільший штраф
−0.50 · №922

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
232 гри · частки рахуються від них
1 15 6.5% 60.0% 9/15
2 30 12.9% 66.7% 20/30
3 25 10.8% 52.0% 13/25
4 31 13.4% 58.1% 18/31
5 31 13.4% 58.1% 18/31
6 22 9.5% 54.5% 12/22
7 25 10.8% 48.0% 12/25
8 20 8.6% 50.0% 10/20
9 24 10.3% 41.7% 10/24
10 9 3.9% 77.8% 7/9
132 гри за мирний · частки рахуються від них
1 11 8.3% 63.6% 7/11
2 19 14.4% 68.4% 13/19
3 11 8.3% 54.5% 6/11
4 20 15.2% 55.0% 11/20
5 15 11.4% 73.3% 11/15
6 11 8.3% 72.7% 8/11
7 14 10.6% 50.0% 7/14
8 9 6.8% 66.7% 6/9
9 16 12.1% 50.0% 8/16
10 6 4.5% 66.7% 4/6
29 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 13.8% 75.0% 3/4
3 3 10.3% 33.3% 1/3
4 4 13.8% 75.0% 3/4
5 5 17.2% 80.0% 4/5
6 2 6.9% 0.0% 0/2
7 5 17.2% 40.0% 2/5
8 3 10.3% 33.3% 1/3
9 2 6.9% 50.0% 1/2
10 1 3.4% 100.0% 1/1
50 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 6.0% 66.7% 2/3
2 7 14.0% 57.1% 4/7
3 8 16.0% 50.0% 4/8
4 4 8.0% 75.0% 3/4
5 8 16.0% 25.0% 2/8
6 6 12.0% 16.7% 1/6
7 4 8.0% 25.0% 1/4
8 4 8.0% 25.0% 1/4
9 4 8.0% 25.0% 1/4
10 2 4.0% 100.0% 2/2
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 14.3% 66.7% 2/3
4 3 14.3% 33.3% 1/3
5 3 14.3% 33.3% 1/3
6 3 14.3% 100.0% 3/3
7 2 9.5% 100.0% 2/2
8 4 19.0% 50.0% 2/4
9 2 9.5% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.