serb

69 ігор ·клубні ігри · остання гра 24 січ 2025
Burnaby, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 січня 2025, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 69
Win-rate 39.1% 27/69
Бали 44.30 з них 14.80 допами Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 1.11 9 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 12/16
мирний 30.8% 12/39
шериф 30.0% 3/10
дон 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 56.5%
мафія 16 23.2%
шериф 10 14.5%
дон 4 5.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
69 ігор
Найкращий місяць
травень 2024 — 50.0% (9/18)
Максимум допів за гру
+0.80 · №14242

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
69 ігор · частки рахуються від них
1 14 20.3% 35.7% 5/14
2 5 7.2% 40.0% 2/5
3 7 10.1% 42.9% 3/7
4 6 8.7% 50.0% 3/6
5 9 13.0% 11.1% 1/9
6 4 5.8% 50.0% 2/4
7 6 8.7% 50.0% 3/6
8 7 10.1% 57.1% 4/7
9 6 8.7% 50.0% 3/6
10 5 7.2% 20.0% 1/5
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 15.4% 33.3% 2/6
2 4 10.3% 50.0% 2/4
3 4 10.3% 25.0% 1/4
4 3 7.7% 33.3% 1/3
5 6 15.4% 16.7% 1/6
6 2 5.1% 50.0% 1/2
7 4 10.3% 50.0% 2/4
8 4 10.3% 50.0% 2/4
9 3 7.7% 0.0% 0/3
10 3 7.7% 0.0% 0/3
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 2 20.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 31.2% 60.0% 3/5
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 3 18.8% 100.0% 3/3
10 1 6.2% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 50.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.