Bourne

64 гри ·клубні ігри · остання гра 24 січ 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 січня 2025, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 64
Win-rate 45.3% 29/64
Бали 32.95 з них 0.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.00 9 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 12/18
дон 62.5% 5/8
шериф 50.0% 1/2
мирний 30.6% 11/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 56.2%
мафія 18 28.1%
дон 8 12.5%
шериф 2 3.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
58 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №19900
Найбільший штраф
−0.50 · №249

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 2 3.1% 0.0% 0/2
2 10 15.6% 50.0% 5/10
3 4 6.2% 25.0% 1/4
4 10 15.6% 40.0% 4/10
5 11 17.2% 45.5% 5/11
6 7 10.9% 57.1% 4/7
7 6 9.4% 66.7% 4/6
8 4 6.2% 25.0% 1/4
9 5 7.8% 40.0% 2/5
10 5 7.8% 60.0% 3/5
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.8% 0.0% 0/1
2 4 11.1% 25.0% 1/4
3 2 5.6% 0.0% 0/2
4 7 19.4% 28.6% 2/7
5 6 16.7% 16.7% 1/6
6 3 8.3% 66.7% 2/3
7 3 8.3% 66.7% 2/3
8 3 8.3% 0.0% 0/3
9 4 11.1% 50.0% 2/4
10 3 8.3% 33.3% 1/3
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 3 16.7% 66.7% 2/3
3 2 11.1% 50.0% 1/2
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 3 16.7% 66.7% 2/3
7 2 11.1% 50.0% 1/2
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 11.1% 100.0% 2/2
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 3 37.5% 66.7% 2/3
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.