belus

45 ігор ·клубні ігри · остання гра 14 бер 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 березня 2025, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 45
Win-rate 26.7% 12/45
Бали 23.20 з них 10.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.75 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 37.5% 3/8
мирний 27.6% 8/29
шериф 16.7% 1/6
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 64.4%
мафія 8 17.8%
шериф 6 13.3%
дон 2 4.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
30 ігор
Найкращий місяць
березень 2024 — 20.0% (3/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · №21043
Найбільший штраф
−0.50 · №13931

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
45 ігор · частки рахуються від них
1 4 8.9% 0.0% 0/4
2 7 15.6% 28.6% 2/7
3 5 11.1% 80.0% 4/5
4 5 11.1% 0.0% 0/5
5 5 11.1% 20.0% 1/5
6 4 8.9% 25.0% 1/4
7 4 8.9% 0.0% 0/4
8 3 6.7% 0.0% 0/3
9 4 8.9% 50.0% 2/4
10 4 8.9% 50.0% 2/4
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.9% 0.0% 0/2
2 4 13.8% 25.0% 1/4
3 2 6.9% 100.0% 2/2
4 3 10.3% 0.0% 0/3
5 4 13.8% 25.0% 1/4
6 4 13.8% 25.0% 1/4
7 3 10.3% 0.0% 0/3
8 2 6.9% 0.0% 0/2
9 2 6.9% 50.0% 1/2
10 3 10.3% 66.7% 2/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 2 33.3% 50.0% 1/2
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 25.0% 0.0% 0/2
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.