Max Li

50 ігор ·клубні ігри · остання гра 9 тра 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 травня 2025, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 50
Win-rate 52.0% 26/50
Бали 35.60 з них 9.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.50 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 4/6
мафія 57.1% 4/7
мирний 50.0% 17/34
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 68.0%
мафія 7 14.0%
шериф 6 12.0%
дон 3 6.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
47 ігор
Максимум допів за гру
+1.00 · №17814
Найбільший штраф
−0.50 · №17808
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
50 ігор · частки рахуються від них
1 6 12.0% 50.0% 3/6
2 5 10.0% 20.0% 1/5
3 9 18.0% 66.7% 6/9
4 5 10.0% 60.0% 3/5
5 4 8.0% 50.0% 2/4
6 4 8.0% 75.0% 3/4
7 5 10.0% 40.0% 2/5
8 5 10.0% 100.0% 5/5
9 4 8.0% 25.0% 1/4
10 3 6.0% 0.0% 0/3
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 8.8% 66.7% 2/3
2 4 11.8% 25.0% 1/4
3 4 11.8% 50.0% 2/4
4 4 11.8% 50.0% 2/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 11.8% 75.0% 3/4
7 4 11.8% 50.0% 2/4
8 4 11.8% 100.0% 4/4
9 4 11.8% 25.0% 1/4
10 3 8.8% 0.0% 0/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 50.0% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 42.9% 100.0% 3/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 42.9% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 2 66.7% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.