baurim

80 ігор ·клубні ігри · остання гра 13 вер 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 вересня 2025, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 80
Win-rate 51.3% 41/80
Бали 59.50 з них 17.00 допами Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.80 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
мафія 61.9% 13/21
мирний 44.4% 20/45
шериф 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 45 56.2%
мафія 21 26.2%
шериф 8 10.0%
дон 6 7.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
80 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №14249

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
80 ігор · частки рахуються від них
1 9 11.2% 77.8% 7/9
2 6 7.5% 0.0% 0/6
3 8 10.0% 37.5% 3/8
4 12 15.0% 50.0% 6/12
5 8 10.0% 37.5% 3/8
6 6 7.5% 66.7% 4/6
7 10 12.5% 50.0% 5/10
8 10 12.5% 70.0% 7/10
9 5 6.2% 80.0% 4/5
10 6 7.5% 33.3% 2/6
45 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.7% 66.7% 2/3
2 3 6.7% 0.0% 0/3
3 4 8.9% 25.0% 1/4
4 7 15.6% 42.9% 3/7
5 4 8.9% 25.0% 1/4
6 5 11.1% 60.0% 3/5
7 7 15.6% 57.1% 4/7
8 6 13.3% 66.7% 4/6
9 3 6.7% 66.7% 2/3
10 3 6.7% 0.0% 0/3
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 0.0% 0/2
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 0.0% 0/1
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.5% 100.0% 2/2
2 3 14.3% 0.0% 0/3
3 4 19.0% 50.0% 2/4
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 3 14.3% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 1 4.8% 100.0% 1/1
10 2 9.5% 100.0% 2/2
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 50.0% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 33.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.