Maverick

727 ігор · остання гра 10 тра 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 травня 2025, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 727 клубні 712 · турнірні 15
Win-rate 49.9% 363/727
Бали 432.98 з них 59.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 79
Середній ЛХ 0.96 78 ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 59.6% 81/136
дон 49.4% 40/81
мирний 48.1% 214/445
шериф 43.1% 28/65

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 445 61.2%
мафія 136 18.7%
дон 81 11.1%
шериф 65 8.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце English mini-tournament

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 15 English mini-tournament
У середньому топ-37.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 8 з 13
2022 1 0 2 з 15

Останні турніри

8 з 13 топ-61.5%
Rain Cup 19 листопада 2023 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 6.40 · допи +2.40 · штраф — · ПУ —
2 з 15 топ-13.3%
English mini-tournament 26 березня 2022 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 4 · бали 4.70 · допи — · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
326 ігор
Найкращий місяць
грудень 2021 — 72.7% (16/22)
Максимум допів за гру
+0.80 · №19536
Найбільший штраф
−0.50 · №20305

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
727 ігор · частки рахуються від них
1 35 4.8% 60.0% 21/35
2 60 8.3% 48.3% 29/60
3 60 8.3% 50.0% 30/60
4 59 8.1% 49.2% 29/59
5 72 9.9% 55.6% 40/72
6 69 9.5% 50.7% 35/69
7 68 9.4% 52.9% 36/68
8 101 13.9% 45.5% 46/101
9 107 14.7% 46.7% 50/107
10 96 13.2% 49.0% 47/96
445 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 16 3.6% 43.8% 7/16
2 39 8.8% 41.0% 16/39
3 37 8.3% 48.6% 18/37
4 36 8.1% 47.2% 17/36
5 45 10.1% 53.3% 24/45
6 43 9.7% 53.5% 23/43
7 44 9.9% 54.5% 24/44
8 66 14.8% 42.4% 28/66
9 57 12.8% 47.4% 27/57
10 62 13.9% 48.4% 30/62
65 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 7 10.8% 71.4% 5/7
2 3 4.6% 100.0% 3/3
3 8 12.3% 37.5% 3/8
4 6 9.2% 50.0% 3/6
5 3 4.6% 66.7% 2/3
6 9 13.8% 44.4% 4/9
7 5 7.7% 20.0% 1/5
8 10 15.4% 40.0% 4/10
9 12 18.5% 25.0% 3/12
10 2 3.1% 0.0% 0/2
136 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 11 8.1% 72.7% 8/11
2 11 8.1% 54.5% 6/11
3 7 5.1% 57.1% 4/7
4 11 8.1% 54.5% 6/11
5 16 11.8% 68.8% 11/16
6 10 7.4% 40.0% 4/10
7 11 8.1% 54.5% 6/11
8 16 11.8% 75.0% 12/16
9 25 18.4% 52.0% 13/25
10 18 13.2% 61.1% 11/18
81 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 1.2% 100.0% 1/1
2 7 8.6% 57.1% 4/7
3 8 9.9% 62.5% 5/8
4 6 7.4% 50.0% 3/6
5 8 9.9% 37.5% 3/8
6 7 8.6% 57.1% 4/7
7 8 9.9% 62.5% 5/8
8 9 11.1% 22.2% 2/9
9 13 16.0% 53.8% 7/13
10 14 17.3% 42.9% 6/14

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.