Lemur

181 гра · остання гра 27 чер 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 червня 2025, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 181 клубні 152 · турнірні 29
Win-rate 50.8% 92/181
Бали 114.53 з них 20.90 допами Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 1.00 14 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 56.3% 9/16
мирний 52.2% 59/113
шериф 47.4% 9/19
мафія 45.5% 15/33

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 113 62.4%
мафія 33 18.2%
шериф 19 10.5%
дон 16 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Sprint Game Episode 1
3 1× третє місце Vancouver Spring Mini Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 29 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 11 Sprint Game Episode 1
У середньому топ-34.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 2 з 11
2023 2 0 3 з 10

Останні турніри

—
Сырники и пундики 21 вересня 2024 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 3 · бали 3.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
2 з 11 топ-18.2%
Sprint Game Episode 1 4 травня 2024 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
7 з 13 топ-53.8%
Rain Cup 19 листопада 2023 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 6.73 · допи +2.60 · штраф — · ПУ 1
3 з 10 топ-30.0%
Vancouver Spring Mini Cup 16 квітня 2023 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 6.70 · допи +2.70 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
181 гра
Найкращий місяць
березень 2023 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №12374

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
181 гра · частки рахуються від них
1 17 9.4% 52.9% 9/17
2 19 10.5% 52.6% 10/19
3 15 8.3% 66.7% 10/15
4 20 11.0% 55.0% 11/20
5 25 13.8% 44.0% 11/25
6 12 6.6% 41.7% 5/12
7 18 9.9% 38.9% 7/18
8 19 10.5% 47.4% 9/19
9 19 10.5% 57.9% 11/19
10 17 9.4% 52.9% 9/17
113 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 8.8% 70.0% 7/10
2 12 10.6% 66.7% 8/12
3 9 8.0% 55.6% 5/9
4 14 12.4% 57.1% 8/14
5 15 13.3% 40.0% 6/15
6 7 6.2% 42.9% 3/7
7 11 9.7% 36.4% 4/11
8 13 11.5% 53.8% 7/13
9 12 10.6% 58.3% 7/12
10 10 8.8% 40.0% 4/10
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 2 10.5% 0.0% 0/2
3 2 10.5% 100.0% 2/2
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 3 15.8% 66.7% 2/3
6 2 10.5% 0.0% 0/2
7 2 10.5% 0.0% 0/2
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 2 10.5% 100.0% 2/2
33 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.0% 0.0% 0/1
2 3 9.1% 33.3% 1/3
3 4 12.1% 75.0% 3/4
4 3 9.1% 33.3% 1/3
5 5 15.2% 40.0% 2/5
6 3 9.1% 66.7% 2/3
7 3 9.1% 66.7% 2/3
8 3 9.1% 0.0% 0/3
9 5 15.2% 40.0% 2/5
10 3 9.1% 66.7% 2/3
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 25.0% 25.0% 1/4
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 2 12.5% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.