Данон

21 гра за 2026 рік · 45 загалом · остання гра 12 кві 2026
Toronto, ON, Canada · домашній клуб — Soulful Mafclub Toronto
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 квітня 2026, Soulful Mafclub Toronto.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 21 клубні 13 · турнірні 8
Win-rate 57.1% 12/21
Бали 13.82 з них 0.40 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 83.3% 5/6
мирний 60.0% 6/10
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 47.6%
мафія 6 28.6%
шериф 4 19.0%
дон 1 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Minicup 01/25
У середньому топ-78.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 5 з 10
2025 2 0 9 з 10

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
Minicup 01/25 25 січня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
19 з 20 топ-95.0%
Soulful Toronto Cup 2025 11–12 жовтня 2025 · AML · Торонто ігор 10 · перемог 3 · бали 2.80 · допи +−0.20 · штраф — · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Mini-cup 28 вересня 2025 · AML · Торонто ігор 7 · перемог 2 · бали 1.90 · допи +0.20 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
21 гра
Максимум допів за гру
+0.30 · Minicup 01/25

Активність

7 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
21 гра · частки рахуються від них
1 1 4.8% 100.0% 1/1
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 2 9.5% 100.0% 2/2
4 2 9.5% 50.0% 1/2
5 1 4.8% 0.0% 0/1
6 5 23.8% 80.0% 4/5
7 1 4.8% 100.0% 1/1
8 2 9.5% 50.0% 1/2
9 3 14.3% 0.0% 0/3
10 3 14.3% 33.3% 1/3
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 2 20.0% 100.0% 2/2
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 0.0% 0/2
10 1 10.0% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.