Artem

28 ігор за 2026 рік · 101 загалом ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 60.0% (3/5) 66.7% (6/9) 5 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 5 ігор 0.03 за 9 ігор 5 ігор · мало
Мирний 0.0% (0/2) 80.0% (4/5) 2 гри · мало
Шериф 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Мафія 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Дон 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 28
Win-rate 67.9% 19/28
Бали 21.39 з них 0.19 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 80.0% 4/5
шериф 66.7% 4/6
мирний 60.0% 9/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 53.6%
шериф 6 21.4%
мафія 5 17.9%
дон 2 7.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
12 ігор
Без штрафу поспіль
26 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №28147
Найбільший штраф
−0.80 · №26029

Активність

13 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 4 14.3% 50.0% 2/4
2 3 10.7% 100.0% 3/3
3 1 3.6% 0.0% 0/1
4 2 7.1% 100.0% 2/2
5 3 10.7% 66.7% 2/3
6 4 14.3% 25.0% 1/4
7 5 17.9% 80.0% 4/5
8 3 10.7% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 10.7% 100.0% 3/3
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 20.0% 33.3% 1/3
2 3 20.0% 100.0% 3/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 3 20.0% 33.3% 1/3
7 3 20.0% 66.7% 2/3
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 33.3% 100.0% 2/2
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 100.0% 2/2
8 2 40.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.